Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Hello. Mam sprawę odnośnie lekarzy w Londynie. Gdzie są w stanie pomóc na naprawdę zniszczone paznokcie, trochę wrastające a trochę po prostu zniszczone. Jaki zabieg, u kogo i za ile?

maarcusKing

Posty: 2

 
W Klinice w Clapham w moim przypadku dobrze zajęli się paznokciami na stopach. Na stronie sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal można ich znaleźć. Dobra opieka, czułem od początku że jestem w dobrych rękach. Sympatyczny pomocny personel, nie było problemów językowych mogłem o wszystko dopytać wyjaśnić.

pawel253 

Posty: 2

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
W Londynie jeszcze u lekarza nie byłem więc nie polecę nikogo. Coś czuję że pierwszym gabinetem jaki odwiedzę będzie jednak dentysta bo coś mnie ostatnio zaczęła czwórka pobolewać zwłaszcza jak piję coś zimnego.

Jasio234

Posty: 5

 
Najbardziej to się boję bariery językowej u lekarza. No jednak lekarzowi to bym wolał wszytko wytłumaczyć precyzyjnie, a nie na migi na zasadzie – no weź sie domyśl :P

gregcie@

Posty: 15

 
Teraz jest w ogóle w tej zachodniej medycynie taka moda żeby przepisywać na wszystko tabletki. W Polsce już też to powoli wchodzi ale jednak wciąż jeszcze u nas lekarze nie mają aż tak lekkiej ręki w wypisywaniu recept na wszystko.

dagaaa5

Posty: 9