Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotograf ślubny Włocławek, jaki ??

fotograf ślubny Włocławek, jaki ??

Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby ktoś podpowiedział nam, którego fotografa ślubnego w Kruszwicy. Trudno o decyzję :( Na razie jest jeszcze czas, żeby wybierać i w końcu ustalić coś konkretnego.

Gumis

Posty: 3

 
Odszukasz na pewno. Gwarantuję ci, że nie każdy fotograf weselny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można odszukać innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

lingualover

Posty: 8

 
Też uważam, iż miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, natomiast pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było znaleźć fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

Alimer56

Posty: 6

 
Wcześniejsza rezerwacja fotografa ślubnego w Strzelnie da ci spokojną głowę. Nie ma tu zbyt wiele usług, więc możliwe, iż będzie trzeba się rozejrzeć już właśnie rok uprzednio. Przede wszystkim, iż zwyczajnie chodzi o ciepłe miesiące :) Polecam wziąć się za sprawę uprzednio, bowiem na ostatnią chwilę nikt raczej w tej sytuacji nie działa.

Mniszek

Posty: 13

 
Tu macie bardzo doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://www.fotoquznia.pl. To doświadczony fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bo sami cieszymy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

bartek33

Posty: 6

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

Kitas

Posty: 4