Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Porównywarka AC

Porównywarka AC

Gdzie znajdę zestawienie naprawdę najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych dla zmotoryzowanych?

Miki789

Posty: 1

 
Przejdź na mniejszą pojemność silnika to naprawdę zaoszczędzisz na ubezpieczeniu OC. Poszedłem po rozum do głowy przy zakupie samochodu i zoptymalizowałem zakup właśnie pod potencjalne składki OC.

Marioleczka

Posty: 11

 
Dla różnych TU możesz mieć naprawdę różne stawki ubezpieczenia, bo inaczej profilują ryzyko. Trzeba porównywać najpierw ogólnie całą branżę, a później skierować się już na negocjacje do konkretnego TU.

czubek67

Posty: 5

 
Jak pierwszy raz szukasz ubezpieczenia to polecam skorzystać z kalkulatora. Ten uwzględnia najwięcej opcji moim zdaniem kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc przychodzi ci bardzo wiarygodny wynik pod podpisanie umowy. Koszty różnią się niewiele przy finalnym podpisaniu umowy, dlatego zostawiam namiar. W niektórych porównywarkach miałem mocno rozstrzał, a tutaj nie, więc działa prawidłowo.

Warszawiak

Posty: 7

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

namok

Posty: 8

 
Niestety OC na pewno jeszcze wzrośnie, więc cenowo teraz opłaca się tylko porównywać. Czasy bardzo taniego ubezpieczenia komunikacyjnego podejrzewam minęły bezpowrotnie.

Klarka34

Posty: 20

 
Typ auta i doświadczenie, cechy kierowcy mają największy wpływ na wartość ubezpieczenia samochodowego. Tego niestety nie przeskoczysz.

onja45

Posty: 6