Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Porównywarka AC

Porównywarka AC

Muszę kupić OC/AC i mam teraz niemały zawrót głowy z tymi wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jak szukać żeby nie przepłacić i faktycznie dopasować sobie optymalną ofertę?

Zdzichu

Posty: 1

 
Co człowiek to inna opinia na temat konkretnych firm ubezpieczeniowych. Jedni będą zachwalać Axa, a inni z kolei mówić, że – wszędzie tylko nie tam! :-) Jednak to jest zawsze kwestia indywidualnych doświadczeń z konkretną firmą i na tym się buduje pozytywne bądź negatywne opinie potem.

Black_Riot

Posty: 11

 
Wiem że jedną z możliwości obniżenia kosztów jest wzięcie polisy razem z kimś np. z rodzicami, ale jak to krok po kroku wygląda?? Ktoś coś?

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Nie ma innej metody na tańsze kupienie OC niż porównywanie. Można porównywać sobie na piechotę, czyli wypełniać formularze na stronach poszczególnych ubezpieczalni, albo skorzystać z porównywarki (np. rankomat.pl). W tym drugim wypadku wypełniasz wszystkie dane dotyczące siebie i auta tylko raz . Potem to trafia do różnych firm ubezpieczeniowych które indywidualnie pod konkretne parametry kierowcy podliczają wysokość składek. Proste i logiczne, a poza tym wygodne bo można całość załatwić internetowo.

warter88

Posty: 4

 
Jak się ma samochód to niestety ale trzeba się liczyc w dzisiejszych czasach z dużymi kosztami. To już nie ta Polska gdzie paliwo kosztowalo normalnie i tak samo OC można było za normalne pieniądze dostać...

namok

Posty: 11

 
Nie mam pomysłu gdzie najlepiej po OC aktualnie uderzyć. Ale na pewno warto szukać, poświęcić trochę czasu na te sprawdzanie ofert, choć wiem z autopsji że jest to wyjątkowo nieprzyjemne męczące i nużące zadanie...wolałbym nieraz przekopać ogródek niż siedzieć nad tymi formularzami OC/AC.

micko

Posty: 9

 
Koszty związane z OC to jest jedna z tych rzeczy które mnie trochę odstraszają przed kupnem samochodu. Jeśli się jeszcze doda wizyty u mechanika, czy paliwo to chyba jednak wolę jeździć pociągami, a po mieście tramwaj albo taxi, taniej na tym wychodzę.

Kruk

Posty: 8

 
Najlepiej mieć auto ze słabym silnikiem rozwijające max prędkość 120 km/h to wtedy polisę mogą wyliczyc dość okazyjnie. Jednak towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo zwracają uwagę na to jak duże jest ryzyko wypadku właśnie przez pryzmat max prędkości na liczniku.

Jermeri

Posty: 13