Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tapetowanie w Wieliczce, znacie ?

tapetowanie w Wieliczce, znacie ?

Zależy mi odszukać dobrych fachowców, którzy zajmują się malowaniem w Myślenicach. Może być też ktoś z Dobczyc lub okolic. Koniecznie ekipa, która podejmie się naprawdę doświadczonego pomalowania ścian. Czekam i dziękuję.

dobrawka

Posty: 1

 
Nie ma to jak zgrana i szybko działająca ekipa remontowa. Ja również widzę różnicę w usługach malarskich kiedyś, a tym co jest teraz. Dziś to nawet posprzątają po sobie :D Pełna kultura. Zlecałem remont domu w Myślenicach i znalazłem firmę, która widać, że działa bardzo profesjonalnie również w innych miastach, w Wieliczce.

namok

Posty: 7

 
Usługi remontowe w Myślenicach https://me-mo.pl. Szczerze polecam. Rzeczywiście sprawdzona firma, jaką polecam, bowiem wykonali dla mnie kawał porządnej roboty.

Joe

Posty: 7

 
Nigdy nie korzystałem z usług remontowych. Raczej samemu działałem, ale teraz widzę, iż na swoją niekorzyść. Najlepiej będzie, jak znajdę jakiegoś fachowca z Myślenic i w końcu będzie profesjonalnie.

HiT92

Posty: 25

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, jakiej potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał odszukać jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, że są złe. Dajmy im szanse, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

Ryszardzik3

Posty: 2

 
To szybko podeślij link. Może zajmują się też układaniem paneli i glazurą. Potrzebowałbym umówić się z kimś w Myślenicach na termin, na rzeczywiście sprawne i szybkie prace.

wiesław11

Posty: 4