Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotoobrazy, szukam!

fotoobrazy, szukam!

Widziałam, iż obraz ze fotografie może wyglądać rzeczywiście rewelacyjnie. Jak znacie jakąś ofertę tanio, to z góry dziękuję za polecenie. Mam nadzieję, iż pomożecie :) Liczę na to, iż dacie znać o sprawdzonych usługodawcach.

WTFurdoin

Posty: 1

 
Nie wiedziałam, czym dokładnie jest fotoobraz, ale gdy już ogarnęłam temat, sama mam ochotę zamówić coś takiego. Podobno efekt jest jak prawdziwego dzieła sztuki. Taka dekoracja przydałaby mi się w salonie. Na pewno ozdobi wnętrze w oryginalny sposób. Jak coś, to możecie podesłać adresy usługodawców, którzy są godni polecenia.

Grabow12

Posty: 7

 
Na pewno sprawdzę, bowiem właśnie poszukuję czegoś oryginalnego na odbitki. Obrazy na płótnie to idealna pamiątka. Fotoplakat też jest niezmiernie ciekawy. Zastanowię się i na bank coś wybiorę. Jeśli możecie być tacy mili, to niezmiernie proszę o podesłanie namiarów na sprawdzone usługi. Niezmiernie dziękuję.

Andzia

Posty: 27

 
Wspaniała jakość, kolory, ostrość. No słowem wszystko :) Osobiście jestem bardzo zadowolona z zamówionego fotoobrazu. Dawno już nie cieszyłam się tak bardzo z dekoracji do domu. Teraz planuję zamówić coś takiego na prezent. Myślałam o jakimś pięknym krajobrazie.

Lupusx

Posty: 4

 
Obraz ze fotografie na płótnie zamówiłam w tym sklepie https://bobraz.pl/. Jako osoba wyjątkowy krytyk ;) polecam. Faktycznie super efekt. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam.

johncena67

Posty: 13

 
Obrazy na płótnie, które są wykonywane ze zdjęć to rzeczywiście dziś bardzo popularny produkt. Żeby się nie naciąć na kiepską jakość, warto poczytać o firmie, sprawdzić jej wiarygodność.

Iwona3

Posty: 5

 
Widziałam, jak fajnie może wyglądać taki duży foto obraz. Jestem pod wrażeniem :) Muszę wybrać któreś ze swoich fotografii i zamówić obraz. Podobają mi się portrety. W sumie ciekawy pomysł na prezent.

syrena88

Posty: 8

 
Dokładnie mam ten sam problem. Potrzebuję zamówić obraz ze zdjęcia tanio, ale to ma być na prezent. Muszę mieć pewność, że się nie zawiodę na jakości. Widziałam już mnóstwo ofert i dlatego mam jeszcze większy dylemat :)

Reg00

Posty: 26

 
Dokładnie mam ten sam kłopot. Potrzebuję zamówić obraz ze fotografie tanio, natomiast to ma być na prezent. Muszę mieć pewność, że się nie zawiodę na jakości. Widziałam już sporo ofert i wobec tego mam jeszcze większy dylemat :)

LEDledy

Posty: 3