Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kamery Niania

Kamery Niania

Witam, cześć. Chcę zainstalować monitoring wewnątrz sklepu i totalnie nie wiem jak się do tego zabrać. Rozumiem że muszę mieć kamerki, ale jeszcze trzeba by chyba jakoś zapisywać te dane video...co dokładnie muszę kupić, jakich producentów polecacie?

edziu

Posty: 1

 
Ja wolę kupić droższą kamerę ale mieć naprawdę fajne proste sterowanie dobry poziom video i żadnych awarii, niż kupić coś tanio i potem więcej się wkurzać niż mieć pożytku.

gregcie@

Posty: 11

 
Ja to się poważnie zastanawiam nad kupnem kamery do domu....bo chcemy nianię zatrudnić do dziecka i w sumie taka kamera dałaby nam większe poczucie bezpieczeństwa, i jakoś zweryfikowała tę pracę niani.

Black_Riot

Posty: 3

 
W hotelach zwłaszcza monitoring jest bardzo ważny, ja w swoim hostelu właśnie będę chciał zamontować trochę tych kamer i przeglądam rynek, porównuję sobie oferty, na pewno prędzej czy później coś kupię.

mniszekk6

Posty: 7

 
Ciekawi mnie czy nagrywanie ludzi bez ich wiedzy jest legalne w ogóle, ktoś coś? Chodzi mi o sytuacje jakbym chciał zostawić kamerę podglądającą jak niania się zachowuje przy moim dziecku gdy mnie i żony nie ma. Mam do tego prawo, czy nie? A jak inaczej w sumie zweryfikować pracę takiej osoby?

Kódłaty

Posty: 3

 
Polecam Foscam i ich sprzęt, wysokie parametry, prosta obsługa także dla zupełnego laika takiego jak ja, który nigdy wcześniej z żadnym monitoringiem nie miał do czynienia. Na stronie ipfoscam.pl jest ich pełna oferta i namiary na oficjalnego przedstawiciela.

labuh

Posty: 10

 
Kamera potrafi się przydać w najmniej typowych okolicznościach. Ostatnio mi się terminal zepsuł, transakcja u klienta się zatrzymała ale nie chciałem gościa trzymać więc powiedziałem żeby poszedł i zapłaci następnym razem. Z tym że zgubiłem paragon i dopiero przez monitoring udało się odtworzyć co gość kupował i stąd doszliśmy do ceny...po nitce do kłębka;)

Acclaim

Posty: 14

 
Kamera to tylko jedna sprawa, ale przecież taki obraz trzeba na czymś zapisywać, jak to jest zazwyczaj rozwiązywane? Kupuje się jakiś osobny system do zapisu, czy sama kamera ma już jakąś pamięć?

Pendrzeec

Posty: 18

 
Pytanie też kiedy kamera ma pracować bo podejrzewam że w przypadku sklepowych to nie tylko za dnia, ale też w nocy. A tutaj już nie wszystkie sobie dobrze radzą z brakiem światła przy nagrywaniu...Z resztą nawet wewnątrz jakiegoś budynku za dnia potrafi być ciemno dość i tutaj też kamera może różnie na słabe natężenie światła reagować.

Sagerrak

Posty: 5