Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jaki sklep internetowy polecacie jeśli chodzi osprzęt do ćwiczeń ?

michał

Posty: 3

 
Miałem zacząć ćwiczyć po nowym roku a skońcyzło się na tym, że wakacje mnie zastały...tak to jest, że jak człowiek nie zacznie czegoś od razu tylko przekłada to nic z tego nie wychodzi...ciągle szukam motywacji...

czartoryski

Posty: 8

 
Ile razy w tygodniu tak w ogóle trenujecie? Czy jak 3 razy po godiznie jestem na siłowni to jest już okej czy jednak za mało? Jakie są wasze doświadczenia?

23-Obert

Posty: 14

 
Zacząłem od jakiegoś czasu ćwiczyć z gumami i bardzo fajny power band zamówiłem sobie na stronie k-sport.com.pl. Znam ten sklep już od dawna bo u nich też swoje pierwsze urządzenia kupowałem – ławeczkę i drążek.

23-Obert

Posty: 12

 
Teraz są popularne ćwiczenia na różnych taśmach, te kettle tak samo, dużo się zmienia jeśli chodzi o trendy. Ciekaw jestem co będzie popularne za 5-10 lat.

Klaudi

Posty: 6

 
Ja będę chciał zrobić sobie siłownię w garażu, ale to pewnie pod koniec roku zacznę coś działać, żeby mieć gdzie zimę przetrenować. Bo latem to sporo ciekawego aktywnego można porobić w plenerze w sumie.

Posty: 5

 
Głównie ćwiczę na hantlach, jakoś inne ćwiczenia mi nie pasują, ani wygodne, ani nie widzę efektów. Ale hantle na bicka to mogę pompować bez przerwy ;)

Lupusx

Posty: 26

 
Każdy ma jakieś tam swoje ulubione ćwiczenia. Ja bardzo lubię klasyczny martwy ciąg...wiem że to dziwne, żę można to lubić, ale mi się to robi akurat najlepiej i najfajniej.

adameczek2323

Posty: 7

 
Ja to ćwiczę raczej od przypadku do przypadku, ale myślę że jak już sobie kupię sprzęt do domu to będę miał większą motywację żeby nie odpuścić. Bo głupio nie ćwiczyć kiedy atlas stoi i się na niego kurzy. :-)

Marioleczka

Posty: 9