Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki na kontenery, dobry sklep ?

siatki na kontenery, dobry sklep ?

Witam. Jeśli ktoś tu może polecić mi dobrego producenta ogrodzeń boisk, to niesłychanie dziękuję za pomoc. Chodzi nam o ogrodzenie siatkowe, bo dowiadywaliśmy się, iż jest naprawdę optymalnie trwałe.

dermuster

Posty: 3

 
Z tego, co widzę, siatki osłonowe sprawdzą się też na magazynach na regały, na maszyny produkcyjne i w zasadzie takie rozwiązanie też by mi odpowiadało. Jeśli kupowaliście gdzieś takie siatki i jesteście zadowoleni z jakości, ceny i obsługi, to chętnie skorzystam. Nie mam czasu szukać opinii, więc bardzo o nie proszę tutaj :)

cough76

Posty: 27

 
Używamy polipropylenowych siatek osłonowych w budownictwie. Sprawdzają się świetnie, bo nie chłoną brudu ani wody. Są niezawodne. Chwalimy je sobie, bo nie stwarzają żadnych problemów. Nie pękają, nie rozrywają się. Wiadomo, jakie warunki są na budowach, więc wszystkim, którzy się nie mogą zdecydować, polecam.

cr7

Posty: 6

 
Ja też mogę dobrze zaopiniować siatki na piłkochwyty. Są sprawdzonym solidnym rozwiązanie na lata. Poza tym wybraliśmy również dla szkoły siatkowe ogrodzenie na boisko, ponieważ jest wytrzymałe i bezpieczne dla dzieci i młodzieży. Polipropylen jest niezawodnym materiałem, ale też delikatnym, bo nie ma żadnych ostrych krawędzi.

atek562

Posty: 6

 
Ale chyba najlepiej zamawiać siatki na piłkochwyty prosto od producenta? Nie zależy mi na niższej cenie, ale chciałbym wiedzieć, że to konkretne źródło. Podobno siatka jest naprawdę solidna. Widziałem na wielu obiektach sportowych, halach. Przypatrywałem się i dotykałem :) Teraz chcę coś takiego zaadaptować na szkolnej sali gimnastycznej i na boisku.

mikuś33

Posty: 9

 
Piłkochwyty można zakupić w sklepie internetowym https://siatki-ochronne.com.pl. Mają tu faktycznie niezawodną jakość siatek, zatem polecam. W naszym wypadku sprawdziły się świetnie, zatem polecamy.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Siatka sznurkowa, a dokładnie polipropylenowa lub polietylenowa jest najlepsza. Mogę polecić z własnego doświadczenia, bo na takie właśnie ogrodzenie boiska się zdecydowaliśmy. Dzieciom i młodzieży odpowiada. Poza tym dobrze się prezentuje.

Dziadek

Posty: 24

 
U nas sprawdziły się piłkochwyty z siatką polietylenową. To równie dobre tworzywo o odpowiedniej odporności co polipropylen. Możemy polecić, bowiem użytkowane piłkochwyty na naszym boisku są już około 7 lat i wszystko z nimi w porządku :)

Ptaszek

Posty: 15

 
To są doskonałe siatki produkowane metodą bezwęzłową. Nie rozrywają się, nie przytrafiają im się żadne pęknięcia. Siatki osłonowe służą nam w hodowli, ale jak nietrudno zbadać wykorzystywane mogą być w naprawdę sporo innych miejscach. Z własnego doświadczenia polecamy.

Lupusx

Posty: 15

 
Od lat trudnimy się wykonywaniem ogrodzeń boisk z siatki. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki sposób, bo jest optymalnie trwały. Siatki mogą na boiskach przetrwać kilkadziesiąt lat. Najczęściej wybierane są siatki PP.

leeoon

Posty: 11