Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep online z fajnymi rzeczami

Sklep online z fajnymi rzeczami

Cześć, szukam fajnych pomysłów na niedrogi prezent dla osoby aktywnej fizycznie. Ktoś, coś?

Kitas

Posty: 4

 
Zastanów się przede wszystkim, w jakiej cenie cię prezent interesuje. To wtedy znacznie łatwiej jest wyszukiwać. Niektóre gadżety w sklepach masz właśnie posegregowane po kategoriach cenowych.

beata77

Posty: 6

 
Najbardziej mnie wkurza to, że przy tanich produktach (gadżetach) trzeba dopłacać za przesyłkę często dwa razy, albo i trzy razy więcej niż wynosi wartość podstawowa zakupu.

syrena88

Posty: 5

 
Szkoda, że u nas w kraju nie ma dofinansowania do wysyłek kurierskich z programów rządowych, jak ma to miejsce w Chinach. Od razu by się poprawiła efektywność zakupów internetowych. Może kiedyś się doczekamy.

Oct714

Posty: 19

 
Możesz pomyśleć nad masażerem mięśni. Bardzo ciekawy gadżet i mocno relaksuje. Nie jest drogi. Można znaleźć za mniej niż 50 złotych bez problemu. U mnie się sprawdza.

wiesław11

Posty: 2

 
Warto poszukać chwilę sklepów, które przy drobnych produktach mają jednak darmową wysyłkę kurierską. Tak to się średnio opłaca brać coś taniego i jeszcze dopłacać niepotrzebnie za kuriera.

Gumer45

Posty: 3

 
Jak szukasz prezentu dla osoby zmotoryzowanej to ten jest niezły https://www.allebajery.pl/pl/p/-Breloczek-z-testerem-alkoholowym-GRATISOWA-WYSYLKA/671 tester alkoholowy. Może jakoś bardzo dokładnie nie podaje wyników, ale na własny użytek wystarczająca technologia. Mam od roku i bardzo dobrze się sprawdza po grubszych imprezach.

Kitas

Posty: 16

 
Ja tam zawsze przed zakupem prezentu pytam, co cię u danej osoby sprawdzi. Nie ma sensu marnować pieniędzy na byle co, tylko na jakiś konkret, faktycznie przydatny dla człowieka.

uluszka

Posty: 7