Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

rękawice robocze, oferta

rękawice robocze, oferta

Dzień dobry. Co jest istotne, gdy wybieram buty robocze? Chciałbym uniknąć zakupu kiepskiej jakości produktów, które niekoniecznie będą wygodne oraz bezpieczne dla moich pracowników. MIłego dnia.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Nie jestem w stu procentach pewien, ale wydaje mi się, że zamawiając niedawno rękawice robocze płaciłem około 1,50 zł za sztukę. Pragnę dodać, iż w mojej firmie zużywa się spora ilość rękawic przede wszystkim ze względu na branżę prowadzonej działalności gospodarczej. Z tego względu ich cena jest istotna.

frotka90

Posty: 10

 
Dopiero niedawno po raz pierwszy kupowałem typowe buty robocze. Byłem zaskoczony tym, jak szeroki wybór otwierają przed nabywcami poszczególne sklepy internetowe. To pozytywne. Ceny są również OK :-)

Dr Nemo

Posty: 14

 
Zawsze buty robocze zamawiam w tym sklepie internetowym: http://www.ubraniabhp.pl. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, ponieważ zawsze otrzymuję od nich wysokiej jakości produkty, które dostarczane są terminowo.

messio66

Posty: 8

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi dotyczące ubrań roboczych. Myślę, iż wykorzystam Wasze doświadczenie podczas realizacji kolejnych zakupów.

beata77

Posty: 5

 
Musicie zwracać spostrzeżenie nie tylko na ceny, w których dostępne są ubrania robocze, niemniej jednak zarówno ich jakość. W przeciwnym wypadku możecie się srogo rozczarować.

Grabow12

Posty: 3

 
Uważam, że buty robocze należy dopasować do branży, w której działa Wasze przedsiębiorstwo. Czasami dobrym rozwiązaniem jest pozostawienie wolnej ręki w tym zakresie pracownikom, choć nie zawsze.

namok

Posty: 11

 
Uważam, że należy przywiązywać uwagę do wyposażenia swoich pracowników w odzież bhp. W przeciwnym wypadku ktoś może się do Was przyczepić. Pisząc ktoś, mam na myśli przede wszystkim Państwową Inspekcję Pracy. Pozdrawiam serdecznie.

hejhej00

Posty: 10

 
W niektórych branżach odzież bhp to prawdziwa konieczność, ponieważ na pracowników potrafi czyhać bardzo wiele niebezpieczeństw. Z resztą świadomość tego powinien mieć każdy, podchodzący w poważny sposób do sprawy przedsiębiorca.

Adi666

Posty: 16