Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

druk obrazów, poszukuję

druk obrazów, poszukuję

Chodzi mi o usługi druku obrazów. Chcę zrobić zdjęcie na płótnie, które byłoby rzeczywiście ładną ozdobą ściany w salonie. Jeśli już sprawialiście takie duże fotografie, napiszcie, na co zwrócić uwagę i ewentualnie jakieś namiary na dobrą firmę.

Babeczka

Posty: 3

 
Też polecam. Druk obrazów to świetna usługa. Zamówiłam zdjęcia na prezent dla rodziców, znajomych i sama też mam dwa piękne fotoobrazy w salonie – wspomnienia z wakacji :)

grzes3345

Posty: 18

 
Najlepsze jest to, że zdjęcia odbitki w dużym formacie nie tracą na jakości. Są jak prawdziwe obrazy ręcznie malowane. Mam już w swojej kolekcji kilka interesujących wydrukowanych fotek. Jedna jest w formacie xxl i ta właśnie najpiękniej prezentuje się w salonie. Polecam.

danka33

Posty: 3

 
Druk obrazów jest w różnej cenie w zależności od drukarni. Można porównać ceny, ale skłaniałabym się niezwyklej, żeby zwrócić spostrzeżenie na opinie. Ja się nacięłam na kiepską jakość :(

waleria

Posty: 9

 
Ja zamówiłam rozmiar xxl, największy, jaki był możliwy. Jakość powalająca, więc polecam. Przede wszystkim portrety robią wrażenie. Musisz pamiętać tylko, żeby zamówić foto obraz na płótnie u fachowego usługodawcy. Koniecznie musi to być drukarnia, która działa od lat, ma renomę i nowoczesny sprzęt. A tak w ogóle to niesłychanie polecam.

wrrraak22

Posty: 5

 
Wchodzę w to :D Muszę przekonać się tak czy inaczej na własnej skórze. Jak nie zamówię obrazu ze zdjęcia, nie będę mogła powiedzieć, czy jest ok, czy też może nie warto wydawać pieniędzy na coś takiego.

bruklin187

Posty: 7

 
Jeśli to rzeczywiście tak polecana usługa, to ja też chętnie skorzystam. Zastanawiałam się nad oryginalnym upominkiem dla rodziny, którzy mieszkają za granicą. To byłby fajny pomysł taki obraz ze fotografie moich dzieci i w ogóle naszej rodzinki łącznie z pieskami :D

johncena67

Posty: 17

 
obraz-ze-zdjecia.pl/pl/ to link do świetnej firmy, która zajmuje się drukiem obrazów. Oferują własne grafiki i możesz też wysłać zdjęcie do wydrukowania na płótnie. Efekt po prostu wow. Polecam, bo i cen nie mają tutaj wygórowanych.

czubek67

Posty: 5

 
Foto obraz na płótnie to wspaniała ozdoba w domu. Sama wątpiłam, że fotka może się właśnie tak cudownie prezentować. Jestem zadowolona z realizacji. Teraz wiem, że to usługa, która nie bez powodu jest dziś tak niezmiernie słynna.

matek562

Posty: 11