Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fliz ochronny, gdzie szukać?

fliz ochronny, gdzie szukać?

Witam. Mam pytanie o siatki rolnicze ochronne. Jaką markę polecacie? Do tej pory nie miałem z tymi produktami żadnego do czynienia, a zależy mi na jak najlepszym zabezpieczeniu folii kiszonkarskiej.

keyas

Posty: 1

 
Za środek na krety quickphos będziesz musiał zapłacić coś powyżej 100 pln, ale to tabletki, które są skuteczne i dlatego ja też wybrałem właśnie ten preparat. U mnie też wystarczyła jedna fumigacja. Szczerze polecam.

wrrraak22

Posty: 6

 
Z tego, co się teraz orientuję i przyglądam ofertom sklepów rolniczych, to powstało mnóstwo nowych marek. Ostatnio zakupiłem worki obciążeniowe na drut i wcale nie znam producenta, a całkiem są w porządku. W ogóle takie wygodne w użytkowaniu i widać, iż solidnie wykonane. Mam nadzieję, iż się nie zawiodę na jakości.

wisła05

Posty: 10

 
Nawóz Intermag jest najlepszy. I wcale nie wychodzi tu drożej, albowiem inne środki nie są tak skuteczne. Poza tym mają preparaty świetnie opracowane pod kątem składu. Polecam.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Przy okazji spytam o worki obciążeniowe na drut. Znacie jakieś marki, które produkują ten asortyment w naprawdę dobrej jakości. Chodzi o to, żeby nie trzeba się było martwić o deszcz czy mróz.

Wojciech24

Posty: 4

 
Wiem, iż porządne siatki rolnicze ochronne nie kosztują mało. Znalazłem tani sklep, gdzie można nabyć środek na krety quickphos w przystępnej cenie https://rokicki.pl/Pielegnacja-i-hodowla-zwierzat/Sznurek-siatka-folia//Siatki-Rolnicze-i-Ochronne/. Ogólnie niezwykle porządne zaopatrzenie. Polecam zajrzeć.

warter88

Posty: 5

 
Podobnie jak skuteczne środki na gryzonie. Od dłuższego czasu walczę z kretami i nic. Nie chciałbym przestać być eko, ale to zmora, która nie daje mi żyć, no i niszczą uprawy. Słyszałem, że najlepszy jest quickphos, że wystarczy jeden zabieg i po kłopocie. Widziałem jednak w sklepie, że cena nie jest niska.

NanoPIK

Posty: 8

 
Jak już jesteśmy w temacie rolniczym, to może macie jakieś swoje sprawdzone nasiona kukurydzy na kiszonkę. Od jakiegoś czasu siedzę i studiuję, kalkuluję też ten wydatek cenowo tak, żeby mi się to opłacało. Jeżeli coś polecacie, piszcie. Jestem ciekaw na jakich producentów stawiacie.

czerwiec

Posty: 20