Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dobry tablet graficzny

Dobry tablet graficzny

Dzień dobry. Coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem tableta graficznego, urządzenie miałoby mi służyć po trochę do zabawy, a trochę do profesjonalnej pracy ze zdjęciami. Tak więc pytanko do osób doświadczonych w pracy z takim sprzętem, co polecacie, co odradzacie, gdzie kupować?

Marioleczka 

Posty: 3

 
O co w ogóle chodzi z tymi tabletami graficznymi czym one się różnią od zwykłych tabletów? Bo przyznam się szczerze że pierwszy raz słyszę o takim wynalazku? Tego się używa tak samo jak klasycznego tableta??

oooo_ooo

Posty: 5

 
Chodzi mi po głowie żeby sobie zainwestować w tablet typowo graficzny, trochę projektuję, trochę rysuję oczywiscie wszystko hobbystycznie i już dla mnie laptop to za mało, potrzebowałbym coś z lepszym czuciem i tutaj tablet może zdać egzamin.

johncena67

Posty: 10

 
Tak się zastanawiam czy lepiej kupić tablet graficzny z łączeniem z kabla czy bezprzewodowo. Jakie macie doświadczenia? Czy faktycznie taki zdalny dostęp będzie lepszy czy jednak kabel jest pewniejszą opcją?

Klara323

Posty: 5

 
Ja się ostatnio przekonałam do firmy XP Pen jeśli chodzi o tablety graficzne. Wcześniej mialam przez jakiś czas Wacoma (pożyczałam od znajomej) i powiem że mój XP wcale nie odstaje. Kupowałam przez stronę http://www.mirapolnext.pl. Dokładnie to jest model XP-pen star 05, dużym atutem jest tutaj połączenie bezprzewodowe nie ma kabli plątania się przewodów i tak dalej.

yarofe

Posty: 2

 
Chcę zamówić jakiś tańszy tablet graficzny tak do dwóch stowek żeby przetestować. Bo trochę mam obawy że jednak takie pisanie elektroniczne może mi iść ciężko. Zawsze mam duży problem z podpisem chociażby jak odbieram paczkę od kuriera i trzeba strzelić e-parafkę.

Gumis

Posty: 2

 
Mam znajomą która pracuje jako grafik komputerowy więc mogłabym ją ewentualnie podpytać. Nie wiem czy ona używa tabletu tego typu ale jak będę się z nią jutro widziała to zgadam – o ile nie zapomnę.

Kruszyn99

Posty: 22

 
Jest coraz więcej dobrej klasy tabletów graficznych w sprzedaży a pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu dostęp do takiego sprzętu był mocno ograniczony. Coraz więcej osób docenia plusy takiego systemu i to nie tylko projektanci czy graficy.

Marioleczka

Posty: 10