Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

falowniki, znacie ?

falowniki, znacie ?

Hejka. Jaka jest Wasza ocena na temat softstarterów? Zauważyłem, iż dostępne są produkty pochodzące od mnóstwo producentów, jakich oferta na pierwszy rzut oka jest mocno porównywalna.

alujas

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że w przeszłości falowniki charakteryzowały się zdecydowanie wyższymi cenami niż obecnie. Niedawno odwiedziłem jeden ze sklepów stacjonarnych i porównam ofertę z tą “internetową”.

angelika98

Posty: 5

 
Uważam, że softstartery to niezbędne rozwiązanie w wypadku przedsiębiorstw, które chcą ograniczyć olbrzymie natężenie prądu w momencie uruchamiania poszczególnych urządzeń. Gwarantują brak przeciążeń sieci, a nie kosztują przesadnie sporo.

fustrant00

Posty: 8

 
Widzę, że nie tylko ja doceniam przemienniki częstotliwości. Dzięki nim nie muszę stosować opcjonalnych wyłączników silnikowych, które są rzecz jasna równie drogie.

EKO-Chatka

Posty: 7

 
Warto zwrócić uwagę na fakt, iż na rynku dostępne są dwa rodzaje falowników: skalarne oraz wektorowe, które znajdują zastosowanie w nieco odmiennych okolicznościach. Z reguły pracownicy sklepów mogą pomóc Wam z dokonaniem wyboru.

AlllB

Posty: 6

 
Znaczny wybór, jeśli chodzi o przemienniki częstotliwości zapewnił mi ten sklep: http://automatyka-sklep.eu/falowniki-softstarty. To godne zaufania miejsce do zakupów.

amazonn6

Posty: 3

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, ile pieniędzy będą kosztowały mnie przemienniki częstotliwości. Porównuję oferty sklepów internetowych.

namok

Posty: 3

 
Jestem zadowolony, że ktoś na tym forum podjął temat, który dotyczy przemienników częstotliwości. Już dawno chciałem uzyskać informacje na temat tego, jak się spisują. Dodam, że dysponuje ograniczonym budżetem na ten cel :)

namok

Posty: 9