Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

chodzież maria teresa, oferta online

chodzież maria teresa, oferta online

Witam serdecznie :) Mam krótkie pytanie i sztućce Gerlach Flames. Podobają mi się na zdjęciach. Czy faktycznie są takie idealne, jak piszą. Gdzie nabyć, żeby mieć pewność, że są oryginale? Z góry niezmiernie dziękuję.

woo_oow

Posty: 2

 
Ja też cenię markę Chodzież. Jednak do domu wybrałam naczynia Lubiana Classic. Potrzebowałam czegoś zupełnie nowoczesnego, co będzie pasowało do naszego wystroju. Fabrykę oceniam rzeczywiście niezwykle wysoko.

Fowl1990

Posty: 19

 
Chodzież Maria Teresa polecam szczególnie osobom, które cenią sobie klasyczne rozwiązania w domu. To naczynia z delikatnymi reliefami i oczywiście w kolorze białym. Pasują na co dzień, ale też można użyć ich jako odświętnej porcelany na stół przy szczególnej okazji. Linia ma wiele dodatkowych naczyń.

namok

Posty: 10

 
Na co dzień korzystamy ze sztućców Gerlach Pomelo. Odkąd pamiętam są w naszym domu i nic złego się z nimi nie dzieje. Używam ich, bowiem jestem pewna, iż nie zawierają niklu. Nie truję rodziny :) Szczerze polecam.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Tu kupisz naczynia Lubiana Arcadia w porządnej cenie https://hurtowniaporcelany.pl/455-lubiana-arcadia. To hurtownia internetowa, więc jest rzeczywiście tanio. Poza tym to fason, który na pewno sprawdzi się w domu na co dzień i od święta.

gruszk009

Posty: 4

 
To dołączę się, jeśli chodzi o polecenia. Proponuje kupić sobie choćby jedną patelnię Gerlach Natur i zobaczyć różnicę. Teraz użytkuję tylko te patelnie i nie mam zamiaru zmieniać i szukać czegoś nowego. Smażenie na nich to czysta przyjemność. Poza tym na niewielkiej ilości oleju, więc zdrowo dla całej mojej rodziny.

wiesław11

Posty: 10

 
Tak. Jeśli chodzi o kolekcję naczyń Lubiana Kaszub, to jest to w szczególności ciekawa linia. Ma klasyczne kształty. Niemniej jednak jest w niej coś nowoczesnego. Na prezent rzeczywiście szczerze polecam.

propek1

Posty: 6