Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ćmielów rococo, znajde online?

ćmielów rococo, znajde online?

Witam wszystkich. Mam pytanie o sklep z porcelaną godny polecenia. Jeśli macie jakieś opinie, wiecie, gdzie zakupić, na co zwrócić uwagę, to niesłychanie dziękuję. Zależy mi na przystępnych cenach czołowych naszych polskich fabryk.

DevilScream

Posty: 3

 
No właśnie :) Natomiast jak już zakupisz taką zastawę, to masz pewność, iż będziesz ją użytkować poprzez lata. Polska porcelana naszych znanych i cenionych fabryk jest odporna na stłuczenia. Z własnego doświadczenia polecam Lubiana Celebration. Niesamowita porcelana, piękna i nowoczesna.

Abaddon616

Posty: 12

 
Najtańsze garnki Silesia są białe i ze zwykłą pokrywką. Za resztę trzeba zapłacić więcej. Najdrożej kosztują garnki w kolorze. Można szukać ofert w hurtowniach. Tam jest na pewno taniej.

micko

Posty: 15

 
Sprawdzoną fabryką jest także Chodzież. Osobom, które cenią romantyczne wystroje na stole, polecam serwis Chodzież Iwona w kwiaty. To może być piękny prezent dla nowożeńców.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 8

 
Mam serwis Lubiana Classic. Talerze w kwadracie dość duże. Przydają się na większe przyjęcia. Przy spotkaniach w mniejszym gronie ich nie używam, ale niewątpliwie markę szczerze polecam. Jestem zadowolona, bowiem to porządna porcelana.

980000

Posty: 3

 
Ja zarówno muszę wybrać jakąś porcelanę na prezent i zastanawiam się nad marką Lubiana. Podoba mi się kilka kolekcji. Całkiem do rzeczy jest Lubiana Opera. Ma taki fikuśny kształt i wiele naczyń do skompletowania na sztuki. I mam pytanie, czy takie naczynia wygodnie się użytkuje właśnie z uwagi na ten dość skomplikowany kształt.

alujas

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest, albowiem mają niekiedy nawet niezmiernie atrakcyjne promocje. Osobiście mam ochotę na serwis Ćmielów Rococo. Jest gustowny i taki właśnie pasowałby mi do jadalni. Również szukam jakiejś internetowej tańszej oferty. Jak coś znajdę, na pewno odezwę się na forum. Jak wy coś odszukacie, dajcie znać :)

gumert

Posty: 17

 
Kolekcję Chodzież Akcent nabyłam w tym miejscu https://hurtowniaporcelany.pl/154-chodziez-akcent-bialy. Jestem zadowolona, gdyż przede wszystkim to znakomita oferta oryginalnych naczyń w porządnej cenie.

audi80

Posty: 9

 
Nie ma to jak nasze sprawdzone fabryki polskiej porcelany. W końcu zdecydowałam się na zakup nowych naczyń. Z mężem podjęliśmy decyzję, że będzie to Chodzież Akcent. Nowoczesny fason w bieli z możliwością dokupienia wielu naczyń na sztuki. Zobaczcie, jaki jest stylowy. Polecam.

namok

Posty: 23

 
Sprawdzoną fabryką jest zarówno Chodzież. Osobom, które cenią romantyczne wystroje na stole, polecam serwis Chodzież Iwona w kwiaty. To może być piękny prezent dla nowożeńców.

Czarek

Posty: 3