Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki do zabezpieczeń, poszukuję!!

siatki do zabezpieczeń, poszukuję!!

Polecacie może jakiegoś producenta siatek PP. Czytaliśmy o ogrodzeniach boisk, że do szkoły najlepiej wykonać ogrodzenie z siatki polipropylenowej. Jest podobno elastyczna, nie zrywa się i jest odporna na warunki atmosferyczne.

Motospec

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o rzeczywiście dobrej klasy siatki zabezpieczające, to polecam ten sklep https://polbag.pl/12-siatki-zabezpieczajace. Mają szeroki wybór. Produkują siatki na wymiar. Doradzają najlepsze rozwiązania. Rzeczywiście można u nich liczyć na fachową poradę. Polecam z własnego doświadczenia.

Zdzichu

Posty: 5

 
My też z góry planujemy zamówić montaż. Zastanawiamy się jednakże nad ofertą. Widzimy, iż piłkochwyty produkuje wielu dobrych producentów. Nie niesłychanie mamy pogląd na tę sprawę, więc każda informacja z waszej strony na pewno się przyda.

matek562

Posty: 11

 
Muszę przyznać, że siatki sportowe z PP to naprawdę klasa. Oczywiście spełniają wszelkie wymogi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale też bardzo ładnie się prezentują na hali sportowej. Po montażu usłyszeliśmy wiele słów uznania.

Nikusinski23

Posty: 14

 
A gdzie kupowaliście siatki do piłkochwytów. Wiem, że takich ofert jest sporo, ale nie ma to jak skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Chcielibyśmy nawiązać dłuższą współpracę z jakąś porządną marką. Naszą halę sportową czeka generalny remont, a później zupełnie nowe funkcjonalne wyposażenie.

Worms

Posty: 17

 
My też z góry planujemy zamówić montaż. Zastanawiamy się jednak nad ofertą. Widzimy, że piłkochwyty produkuje wielu dobrych producentów. Nie bardzo mamy pogląd na tę sprawę, więc każda informacja z waszej strony na pewno się przyda.

syrena88

Posty: 10