Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tipli sklepy

Tipli sklepy

Witajcie ;-) Korzysta ktoś z klubu zakpowego Tipli? Jak to wygląda od strony praktycznej – po prostu się rejestruję, robię zakupy a potem dostaję z tego kaskę z powrotem na konto tak? Działa to wam?

e_petelka

Posty: 1

 
Można w internecie zaoszczędzić na zakupach ale trzeba być cierpliwym i nie ma co się śpieszyć z zakupami, a wiem że ludzie mają z tym problem. Każdy chce zrobić zakupy jak najszybciej, mało kto sobie porównuje ceny, czeka na promocje itd.

Maciejoo

Posty: 14

 
Włąśnie mnie zastanawia jak kupuję coś przez internet że mi coraz częściej każą kod rabatowy wpisywać...a skąd ja mam taki kod mieć? Trochę mnie to denerwuje....są jakieś strony z kodami czy jak? Gdzie ich szukać? Czy może mam sobie jakikolwiek kod wpisać..pocztowy? :P

johncena67

Posty: 9

 
Nie orientuję się w takich zwrotach ale wiem że moja siostra swego czasu z jakiegoś takiego systemu zniżek korzystała ale jak to funkcjonowało, i czy dalej z tego korzysta to nie wiem...

Klarka45

Posty: 18

 
Jest trochę możliwości na casbacki aktualnie, jakby tak człowiek zaczął z wszystkich korzystać to faktycznie można by to odczuć na koniec miesiąca po stanie konta...tylko komu by się chciało to wszystko śledzić?

Fanatyk

Posty: 7

 
Podoba mi się jak działa system cashback na tipli.pl. Ma to wszystko ręce i nogi, oni dostają prowizje od samych sklepów, nie zarabiają na mnie przez jakieś dodatkowe koszty itp. Wystarczy się zarejestrować i w zasadzie można robić zakupy ze zwrotem. Są też u nich na stronie w osobnej zakładce – kody rabatowe i jest ich dużo, można coś dla siebie znaleźć niezależnie co tam się ma w planie kupić.

dobrawka

Posty: 5

 
Najlepszym momentem do robienia zakupów są wyprzedaże po nowym roku zawsze, wtedy to naprawdę idzie spodnie i ze zniżką 80 procent znaleźć – co mi się akurat w tym roku właśnie udało ;))

pawelek75

Posty: 14

 
Warto szukać kodów, są na różnych stronach w sieci rozparcelowane. A co do klubów zakupowych to jeszcze nigdy z takiej opcji nie korzystałam, ciekawe na ile te zwroty są faktycznie robione, jak długo się na pieniądze czeka itp.

TomekK

Posty: 10

 
Raczej jestem typowym łowcą okazji więc staram się tylko wtedy zamawiać jak są jakeiś akcje promo akurat, zdecydowanie można na takim kupowaniu zaoszczędzić.

Marioleczka

Posty: 14