Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Porcelana ćmielów

Porcelana ćmielów

Na co waszym zdaniem uważać przy wyborze zastawy stołowej? Zależy mi na dobrych podpowiedziach, bo chcę siostrze prezent zrobić po generalnym remoncie. Ma fajną jadalnię, ale jeszcze nic kupiła z wyposażenia.

edziu

Posty: 2

 
Porcelana to może nie jest jakiś bardzo mały wydatek, ale faktycznie się sprawdza na domowych codziennych i większych obiadach. Według mnie jednak obiad rodzinny to okazja, żeby spędzić miło, jakościowo czas. Porcelana zdecydowanie w tym pomaga.

Marioleczka

Posty: 10

 
Z dzbanka na pewno będziesz często korzystać. Talerze porcelanowe nie ciągną zapachu, łatwo się je zmywa. Ogólnie porcelana w kuchni jest świetna. Docenisz na 100%.

Grabow12

Posty: 4

 
Z tych najpopularniejszych polskich marek to na pewno Ćmielów, według mnie numer jeden na rynku porcelany. Później już w losowej kolejności Maria Paula, czy Karolina. No i porcelana to na wiele, wiele lat, nic ci się nie zarysuje, więc w otoczeniu dzieciaków idealna sprawa.

trans34

Posty: 5

 
Dobra zastawa stołowa jest moim zdaniem ponadczasowa i przechodzi z pokolenia na pokolenie. Zobacz też, czy jest dobrze zaprojektowana porcelana pod względem czyszczenia i usuwania drobinek pożywienia. Według mnie kluczowa sprawa dla gospodyni.

tigra32

Posty: 11

 
Bierz porcelanę w helios-szklo.pl . Pracuję w branży gastronomicznej i to jest sklep polecany ze względu na duże skupienie odnośnie bezpieczeństwa pakowania porcelany. Dobrze doradzają i wiedzą, co się najlepiej sprawdza na dużych wydarzeniach okolicznościowych. Pogadaj, a podeślą ci na 100% ciekawe propozycje, jeżeli się wahasz.

TomekK

Posty: 12

 
Tylko się poważnie zastanów, czy z zastawy faktycznie zamierzasz korzystać. Wiele rodzin jednak coś tam kupuje, a później to wszystko leży w szafach :)

23-Obert

Posty: 12

 
Porcelana jest bezpieczna, chyba teraz najbardziej, bo masz pewność, że chemicznie nic się nie wiążę z jedzeniem. To jest bardzo ważna sprawa, bo taki przypadkowo kupiony talerz, czy sztućce to nie masz jednak gwarancji, gdzie były wykonywane i w jakich warunkach.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Zastawa super sprawa na niedzielny obiad, na większe biesiady ze znajomymi, na święta. Przynajmniej się później nie zastanawiasz, gdzie przechować więcej jedzenia. Posiłki lepiej wyglądają i nawet bym powiedział lepiej smakują z porcelany. Dla rodziny obowiązkowo, dla singla to raczej wystarczy sam talerz :D

Ichigo

Posty: 29