Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

figo

Posty: 2

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

Yuri20 

Posty: 2

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

Oct714

Posty: 13

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

mikuś33

Posty: 9

 
Mam wyciąg montowany do ściany kupiony przez portal k-sport.com.pl i wszystko działa jak na razie bezawaryjnie. Mam w planie też zamówić u nich drążek ścienny, jest z czego wybierać, te drążki które mają są wyjatkowo multifunkcjonalne do pracy nad kilkoma partiami mięśni.

Marko

Posty: 4

 
Mam od kilku lat w domu kilka hantli i drążek w drzwiach i mi to w zupełności wytarcza. Najfaniejszy jest ten drążek. Pamiętam że jak pierwszy raz się na nim podciągałem to dobiłem do trzech powtórzeń. Teraz jak się rozgrzeję to i 20 machnę :>

wiesław11

Posty: 12

 
Sam to staram się ćwiczyć regularnie ale nie jest to jakiś zawodowy trening. Średnio dwa razy na tydzień zahaczam o siłownię. I tak moim zdaniem nieźle, ale planuję w przyszłości trochę podkręcić obroty...na pewno własny sprzęt na chacie by mi to ułatwił.

Mord

Posty: 2

 
Przez pewien czas miałem karnet do dużego klubu fitness (to jakoś pracodawca załatwial taniej) ale jakoś mi takie miejsca nie pasują. Więcej tam jest lanserki przy lustrach i prężenia niż faktycznego trenowania.

luke130

Posty: 3

 
Drążek jest prostym w montażu sprzętem o ile ściana nie jest z żel betonu...weź się w coś takiego wkręć? Chociaż z drugiej strony jak już człowiek się wwierci udarem to potem taki drążek będzie nie do ruszenia...:P

matek562

Posty: 17