Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

detailing w Łodzi, gdzie warto ?

detailing w Łodzi, gdzie warto ?

Jestem zainteresowana skorzystaniem z tego specjalistycznego czyszczenia samochodów. Jeśli ktoś zna się na usługach auto detailingu i może podpowiedzieć, jaką firmę w Łodzi wybrać, z góry ślicznie dziękuję.

Babeczka

Posty: 2

 
Na pewno muszę zbadać, co to dokładnie za detailing. Mojemu autku przydałyby się kompleksowe starania, żeby zaczęło wyglądać ;) Tu chodzi pewnie o pranie tapicerki i powlekanie lakieru specjalnymi powłokami. Gdzieś już czytałem o tych usługach w Łodzi.

Lupusx

Posty: 14

 
Polecam tę firmę www.dk-detailing.pl. W branży detailingu w Łodzi działają od dawna. Doświadczona firma, jaka ma szeroką ofertę usług. Jeśli chcesz jak najlepiej przygotować auto do sprzedaży, to gorąco polecam tego usługodawcę.

kombo87

Posty: 7

 
Też dowiedziałem się, że to najlepszy sposób na lepszą cenę za samochód. Mam jednakże konkretny dylemat, jaki auto detailing w Łodzi wybrać. Troszkę tych firm się namnożyło :D

Ciapek

Posty: 19

 
Pewnie to kosztowne usługi. Nie wiem, czy stać mnie będzie na coś takiego, ale myślę, że taki detailing przydałby się przed sprzedażą auta. Znacie jakieś konkretne firmy z Łodzi? Czekam i dziękuję.

ZjadaczGłów

Posty: 24

 
Najniezwyklej interesują mnie ceny. Czy to nie jest aby za kosztowne? Może się mylę. Może faktycznie to usługi najwyższej jakości, tyle że nie wiem, czy mógłbym sobie pozwolić na taki detailing. Znacie takich usługodawców w Łodzi? Z góry gigantyczne dzięki za każdą informację.

roberto

Posty: 5

 
Jak coś odszukasz, to się podziel :) Chciałbym w końcu ogarnąć temat z samochodem, bo nie wygląda zbyt dobrze, szczególnie iż zima i przydałoby się konkretne zabezpieczenie. Interesują mnie tylko najlepszej jakości auto detailing w Łodzi. Płacę, więc wymagam :D Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc.

beata77

Posty: 7