Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

figo

Posty: 1

 
W sklepie na e-naturalne.pl warto sobie sprwadzić i porównać kosmetyki. Naturalne preparaty z dobrym często roślinnym składem. Peeling sobie tutaj kupowałam na bazie pestek truskawki i efekt jest genialny. Idealne ścieranie i wygłądzenie skóry a przy tym przyjemny zapach który długo utrzymuje się na ciele.

Marioleczka

Posty: 7

 
Nie mam pojecia gdzie takie naprawdę naturalne kosmetyki dostać ale z chęcią bym sobie przetestowała czy faktycznie skóra jakoś lepiej mi na coś takiego zareaguje.

DILelektronika

Posty: 35

 
Trzeba zwracać uwagę na etykiety na kosmetykach bo serio można się zdziwić czego producenci tam nie pakują do środka. Mam znajomą chemiczkę która mi ostatnio troche o tych wszystkich substancjach naopowiadała.

reklamos

Posty: 3

 
W internecie niby można kupić wszystko ale jakoś na kosmetyki naturalne to nigdzie nie trafiłam a trochę stron sprawdziłam. Ktoś coś doradzi?

audi25

Posty: 11

 
Z kosmetykami jest o tyle trudniej że przeciętny klient nawet nie wie na jakie składniki patrzeć w szamponach żelach i całej reszcie, więc kupuje trochę po omacku. Z żywnością to już bardziej wiemy że różne E, wzmacniacze i tak dalej lepiej omijać.

Kwatuszek

Posty: 24

 
Jak na razie na swoje kosmetyki nie narzekam, nie mam jakiś alergii i tak dalej ale już moja siostra to musi bardzo uważać na to jakie mydło albo jaki żel czy szampon kupuje.

Hello98

Posty: 4