Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Black_Riot 

Posty: 1

 
Rózne są perfumy jedne bardziej duszące dla mnie, a inne całkiem przyjemne. To jest jednak dość indywidualna kwestia dlatego wbrew pozorom na prezent moim zdaniem pomysł – taki sobie. Bo często można po prostu nie trafić.

edyta123

Posty: 6

 
I tak najważniejsza jest higiena osobista :P Mialem takiego kolegę w akademiku który więcej lał na siebie perfum niż wody z mydłem...i niestety jak się jego pot mieszał z perfumą to w pokoju robiła się prawdziwa komora gazowa...

warter88

Posty: 7

 
Można teraz w internetach wynaleźć każdy możliwy zapach jaki się tylko zapragnie. Moja przyjaciółka to jest dobrze zorientowana w temacie, ona potrafi rozróżnić zapach róży białej od czerwonej....:)

adsam21

Posty: 12

 
Super jest prowadzona drogeria z testerami perfum na http://testerownia24h.pl. Mają z czego wybierać zapachy są ładnie skatalogowane przez co można szybko dotrzeć do konkretnej marki i nuty zapachowej jakiej się szuka. Dobrze pakują perfumy na czas dostawy, nie ma strachu że flakonik dotrze jakiś rozlany rozszczelniony itd.

alklu7

Posty: 2

 
Jak mam przekonać męża do tego żeby używał perfum??? :) Macie na to jakieś dobre patenty? Bo mój mężczyzna to ma w domu chyba ze 4 różne perfumy a najstarsze to dostał pod choinkę dobre 5 lat temu...chyba trzeba zacząć je sprzedawać....

Wacław

Posty: 3

 
Dla mnie perfumeria przede wszystkim musi być duża i przestronna tak żeby nie stał człowiek na człowieku przy perfumach bo się faktycznie robi zaduch i niefajna atmosfera...zwłaszcza w okresie przedświątecznym to jest norma.

czesteruś34

Posty: 8

 
Kiedyś mieliśmy fajną perfumerię u nas w mieście gdzie można było kupować perfumy od najlepszych marek ale w takich malutkich flakonikach żeby tylko przestestowac. Fajna opcja bo nie trzeba było się wykosztowywać od razu na duży pojemnik.

Andzia

Posty: 27

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

Accoun44

Posty: 23