Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Praca w niemczech

Praca w niemczech

Jakie warunki waszym zdaniem trzeba spełnić, aby przenieść specjalizację za granicę? Jestem lekarzem, ale w Polsce warunki dla młodych to gorsze niż w zwykłych zawodach, a nie po to się uczyłem tyle lat, aby się zmarnować już w pierwszym roku. Boję się trochę przyszłości i poważnie myślę o Niemczech. Możecie w tej materii coś doradzić sensownego?

batmann

Posty: 1

 
Teraz mówią, żeby rok w Polsce nabrać ogarnięcia z pacjentami, a później ruszać do Niemiec i tak się dzieje. Nie wiem, czy to da się powstrzymać. Już teraz idziesz do szpitala to jest sytuacja bardzo zła.

Becik45

Posty: 3

 
Możesz też samodzielnie poszukać miejsca pracy, ale lepiej załatwić formalności jednak przez wyspecjalizowanego pośrednika, bo w Niemczech jest jednak kilka rzeczy, o które trzeba zadbać.

erbis

Posty: 4

 
U mnie na studiach żartowali, żeby się uczyć niemieckiego, bo niedługo wszyscy się spotkamy za granicą. Śmiechem żartem to tak jest w istocie.

Joe

Posty: 2

 
Sytuacja życiowa wymusiła na mnie zmianę miejsca pracy w Niemczech. Jestem opiekunem – pielęgniarzem. Współpracuję głównie z osobami starszymi. Spore dodatkowe kwalifikacje, a w kraju praktycznie nie miałem szans na zaistnienie. Paskudne warunki pracy od wielu lat. Powiedziałem dość, a przenieśli mnie do Niemiec w www.konsultant24.pl . Miałem wszystkie informacje, optymalizację formalności, potwierdzenia, kiedy chciałem. Na każde pytanie szczegółowo odpowiadają. Według mnie zaufana ekipa, do tego marka rodzinna, więc to dodatkowy plus.

ernolo

Posty: 6

 
Poszukaj tzw. koleżeńskich ofert przeniesienia specjalizacji za granicę, bo się sprawdzają, a i formalności ktoś za ciebie dopełni zawsze. W Niemczech jest ostry popyt na lekarzy z Polski, mocny szacunek. Tam się inaczej żyje po prostu. Tylko warto zobaczyć, jak prosperuje konkretny region, trochę kulturowo się zapoznać, bo przeskok jest spory.

czerław3

Posty: 11

 
W Polsce bardzo mocno spada liczba młodych lekarzy. Wystarczy zazwyczaj komunikatywny niemiecki, aby od ręki cię przyjęli.

Ralphy

Posty: 9

 
Strasznie wygląda to, że w Polsce średni wiek lekarza to około 55 lat, niedługo już 60 i nie ma kto zastąpić. Smutne, ale coraz bardziej boję się, że te wszystkie składki to się płaci na zmarnowanie.

Yuri20

Posty: 3