Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tajlandia indywidualne wakacje, gdzie znajdę ?

Tajlandia indywidualne wakacje, gdzie znajdę ?

Ciągnie mnie na Phuket :) To wyspa egzotyczna, więc pewnie trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę. Każda wskazówka i porada jest dla mnie ważna oczywiście od tych, którzy spędzili w tym miejscu urlop. Z góry dziękuję.

Lechu351

Posty: 6

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle przeróżnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, albowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, jakie nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym razie spać spokojnie nie będziemy mogli :D

codePerformance

Posty: 10

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

handoras

Posty: 14

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość popularna najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Jak mają być naprawdę fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są dobre warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

amrmas22

Posty: 14

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu inne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

ernest00

Posty: 10

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

labuh

Posty: 14

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezmiernie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na jaką wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

xtigerx

Posty: 7

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to idealny sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

mario72k

Posty: 18

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

anteon43

Posty: 5