Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hotele w Grecji oferty

Hotele w Grecji oferty

Witajcie. Pierwszy raz chcę pojechać za granicę na wakacje bez biura podróży. Szukam dla siebie i swojej drugiej połówki hotelu – nie musi być to all inclusive, ale żeby był wygodny, w przyjemnej lokalizacji...Coś polecicie?

lunatyx

Posty: 24

 
Warto odwiedzić okolice nad zatoką Morza Egejskiego...Naprawdę piękne pejzaże, zwłaszcza przy wschodzie i zachodzie słońca..poezja. A hoteli to tutaj jest od groma. Ja byłem akurat w hotelu Honorata, znalezionym zupełnie przypadkiem na fb www.facebook.com/hotelhonorata. Okazał się to dobry strzał...komfortowy, wysokiej klasy hotel, w świetnej lokalizacji, praktycznie przy plaży. Warto.

LOOKAS1989

Posty: 26

 
W podróż poślubną to tylko do Grecji ;-)) Romantico! Byliśmy tutaj przez tydzień i było bajecznie. No może nawet trochę za gorąco chwilami...;) Wybraliśmy nocleg w hotelu Honorata i też jesteśmy zadowoleni. Można się było poczuć intymnie, komfortowo. Pokoje na wysoki standard. Na FB mają swój FP www.facebook.com/hotelhonorata. Można pooglądać zdjęcia hotelu!

celos00

Posty: 27

 
Hejo! Z hotelami to też mam problem, bo sam szukam dla siebie jakiś tanich noclegów. Ogólnie to planujemy wyjechać całą rodzinką, z dziećmi i w ogóle...

robbin1

Posty: 19

 
Najlepszy to byłby jakiś jeden duży serwis poświęcony ofercie turystycznej w Grecji, tylko że po polsku prowadzony. Z opisanymi zabytkami do zobaczenia, bazą noclegową, restauracjami...Znacie takie strony www?

pracuss33

Posty: 24

 
Dotychczas to jeździłem z biurami, więc to oni załatwiali hotel, nawet nie za bardzo kojarzę nazwy tych, w których nocowaliśmy:P Także nie pomogę w temacie, ale Grecję jak najbardziej polecam!

Accoun44

Posty: 24

 
Ja to mam bakcyl podróżnika zaszczepiony przez dziadka...lubię podróżować, kraj już wzdłuż i wszerz objechałem, więc teraz przydałoby się gdzieś za granice. Hoteli w Grecji nie znam, ale może w tym roku będę miał okazję jakiś poznać...w sumie Grecja to kusząca opcja.

crisdean

Posty: 26

 
Nie wiem kiedy będę miał tyle kasy, żeby sobie pozwolić na wczasy za granicą...w ogóle wyjazd na wakacje załóżmy tygodniowe w PL to już jest spory wydatek. Sam dojazd to już jakieś 200 zł, do tego nocleg, plus jedzenie, atrakcja...lekko 1000 zł trzeba zapłacić.

cirus

Posty: 26

 
Na riwierze greckiej jest sporo fajnych hotelików, mniejszych i większych...Trudno mi tutaj jakiś szczególnie polecić. Ogólnie oni tam wszędzie trzymają poziom, nikt nie chce do siebie gości zrazić, bo konkurencja jest przeogromna.

Wojciech24

Posty: 21

 
Eee tam, cudze chwalicie, a swego nie znacie – Bałtyk panie! To jest piękne miejsce na wakacyjny wypoczynek a nie jakieś tam morza Śródziemne. Nigdzie indziej nie ma takich plaż jak w Polsce.

Trener

Posty: 28