Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szlak na morskie oko, czy warto ?

Szlak na morskie oko, czy warto ?

Hejka. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi szlak na morskie oko. Zależy mi na tym, abyście polecili mi jakąś trasę wędrówki na podstawie własnych doświadczeń, a nie tego, co przeczytaliście w sieci.

zimosik6

Posty: 5

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę zdobyłam dzięki temu forum :)

y01234

Posty: 6

 
Bardzo polecam przełęcz pod chłopkiem, na którą docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, iż przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

micko

Posty: 9

 
Mogę polecić szlak na rysy, który znalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, że to jedna z najciekawszych propozycji!

Kitas

Posty: 4

 
Mam swój ulubiony szlak na kościelec, aczkolwiek nie wykluczam wejścia tam zupełnie inną drogą. Z reguły mnóstwo zależy od aktualnych warunków pogodowych, ale zarówno od mojego widzimisię. Praktycznie zawsze podróżuję z kimś, więc należy wziąć pod uwagę opinię drugiej osoby lub grupy osób.

Marioleczka

Posty: 5

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o bardzo zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

andrew66

Posty: 15