Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, co polecicie ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, co polecicie ?

Poszukuję informacji na temat rejsu w Kołobrzegu z dziećmi. Czy ktoś coś takiego organizuje Byłaby grupa kilkunastu dzieci w wieku od 10 lat do 12 lat. Czekam na informacje, pozdrawiam.

AlllB

Posty: 7

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie wybornych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

borek149

Posty: 15

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam w wielu przypadkach:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Niemniej jednak rzeczywiście polecam.

gregcie@

Posty: 22

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym bardziej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się niesłychanie podobało.

labuh

Posty: 29

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i sięgnąć ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

@marcelko

Posty: 14

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

tasdefleja

Posty: 26

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

bruklin187

Posty: 7

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeśli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu wiele dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem inne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Lecz w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i niesłychanie chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Niezwykle spoko pomysł i naturalnie jego realizacja.

andrew66

Posty: 7