Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wakacje rodzinne all inclusive, oferta ??

wakacje rodzinne all inclusive, oferta ??

Witam. W te wakacje chcielibyśmy odwiedzić Malediwy. Tyle, że z dzieciakami, więc szukamy jakiejś sprawdzonej oferty wycieczek rodzinnych all inclusive. Jak coś polecacie, dajcie znać. Z góry ślicznie dziękujemy.

Damiano

Posty: 1

 
Mnie się marzą typowo aktywne wakacje all inclusive. Szukam jakiegoś organizatora, który przykłada do tej kwestii wyjątkową spostrzeżenie. Chodzi mi o instruktorów.

pzkpv

Posty: 26

 
Bez wątpienia, iż korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, bowiem mam3 dzieci i dobrze wiem, iż gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

98_wertus

Posty: 15

 
Przed nami podobny dylemat, ale jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, ponieważ każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

23-Obert

Posty: 11

 
Normalnie nie korzystamy z wakacji all inclusive, co oczywiście przekłada się potem na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach generalnie ciężko zaoszczędzić :) w szczególności wyjeżdżając z dzieciakami.

Motospec

Posty: 17

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj clubmed.pl. Wyborny organizator przede wszystkim zatem, iż fachowy. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

bobusek

Posty: 12

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, jakie z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o mnóstwo bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

beata77

Posty: 16