Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Parking lotnisko warszawa

Parking lotnisko warszawa

Witam.

Ile może kosztować na parking na lotnisku Okęcie? Pytam, aby wiedzieć orientacyjnie i mieć świadomość, na jaki koszt powinnam się przygotować.

fruster

Posty: 9

 
W kontekście poruszonego tematu parkingów na lotnisku w Warszawie dodam, iż najbliżej samego lotniska parking będzie kosztował rzecz jasna najwięcej. Najlepszą szansą na zminimalizowanie kosztów jest zostawienie auta na parkingu, który jest nieco oddalony od portu lotniczego.

Sam praktykuję takie rozwiązanie i nie narzekam.

BobStanley

Posty: 26

 
Parking przy Okęciu, który moim zdaniem jest godny polecenia to http://www.parkingokecie.eu.

Działają w pewnej odległości od portu lotniczego, natomiast gwarantują transport wygodnym i klimatyzowanym busem. Prościej jest mi zaparkować u nich i podjechać busem niż szukać parkingu bezpośrednio pod Okęciem.

Fkiur5

Posty: 17

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym wielokrotnie, ale nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Ponadto płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

cough76

Posty: 27

 
W mojej opinii parking w okolicy lotniska Okęcie potrafi być dostępny w satysfakcjonująco niskiej cenie.

Wystarczy w tym celu nieco poszukać, a także dokonać wcześniejszej rezerwacji. Robię tak za każdym razem i jestem niezmiernie zadowolony z tego rozwiązania Tanie i sprawdzone :)

Dzidzia

Posty: 28

 
Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników na temat parkingu na lotnisku Okęcie. Potrafi być on niezmiernie tani, jak i kosztować faktycznie mnóstwo. Gigantyczne znaczenie ma to, kogo ofertę wybierzemy. Najbliższe względem lotniska parkingi są siłą rzeczy najdroższe, co jest logiczne, choć poniektórzy w tym temacie nie chcą wyraźnie tego zrozumieć :)

grzes3345

Posty: 18

 
Planowałem niedawno kilkudniowy pobyt za granicą, lecz nie uśmiechało mi się przyjeżdżanie na lotnisko autobusem. Kolega podsunął mi idealny pomysł – zarezerwuj parking w pobliżu lotniska Okęcie w atrakcyjnej cenie. Wiecie co? Udało mi się zarezerwować miejsce parkingowe na 7 dni na strzeżonym parkingu. Zapłaciłem tylko 49 złotych!

Marioleczka

Posty: 16

 
Byłem bardzo rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

Lamey

Posty: 22