Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czarter katamaranu

czarter katamaranu

Czarter jachtu motorowego na dobrych warunkach u armatora na Malcie, Cyprze...w tamtych destynacjach – ktoś, coś? Jeśli możecie podpowiedzieć firmę, która ma doświadczenie w organizowaniu takich łodzi, to będę wdzięczny za info!

alek44

Posty: 2

 
Dla mnie najlepsze są wody Azji, ale to już niestety się wiążę z większymi kosztami, żeby taki wyjazd sobie zorganizować i też trzeba naprawdę sporo urlopu wziąć w pracy, bo na tydzień to się nie opłaca w taką podróż ruszać.

Lupusx

Posty: 4

 
Tak mniej więcej to jakie są koszty czarteru jachtu motorowego na morzu Śródziemnym – Grecja, Włochy? Chodzi mi o taki czarter przez pośrednika. Z góry dzięki za odpowiedź.

adameczek2323

Posty: 7

 
Niby mogłoby się wydawać że jezioro będzie bezpieczniejszym akwenem niż otwarte morze, ale takie chwile grozy przeżyliśmy rok temu w Giżycku że powiem szczerze, że choć żegluję od lat po różnych destynacjach to takiej burzy jeszcze nie przeżyłem.

pracuss33

Posty: 2

 
Jeśli nie ma się patentu sternika ale chce się pożeglować jak prawdziwy wilk morski to ma takie specjalne rejsy ze skipperem firma Manta -manta-yachting.pl . Ja z czegoś takiego u nich korzystałem zanim zrobiłem sobie papiery i właśnie po takiej eskapadzie załapałem bakcyla na żagle. Świetna organizacja, niczego nam nie brakowało, przez cały czas miałem poczucie że jestem w naprawdę dobrych kompetentnych rękach.

345_14

Posty: 14

 
Ja bardzo sobie chwalę północne wody, a więc Norwegia/Szwecja to są kierunki do których mnie najbardziej ciągnie. Tutaj na pewno ważny jest standard jachtu, a szczególnie to jak rozwiązane jest ogrzewanie, bo różnie można trafić.

syrena88

Posty: 13

 
Mi akurat bardzo pasują motorowe jachty, daję dużo większy komfort. A jeśli chodzi o czarter to oferta jest teraz bardzo płynna, dynamiczna, pojawiają się nowe firmy nowe możliwości, trzeba trzymać rękę na pulsie i sobie porównywać co kto proponuje i za ile.

Oct714

Posty: 8

 
Ciekaw jestem czy bym sobie był w stanie poradzić teraz sam z jachtem na morzu, bo dawno nie pływałem w sumie. Uprawnienia mam robione 5 lat temu, więc też już jakiś czas temu. Jaką mieliście najdłuższą przerwę w żeglowaniu?

bartek33

Posty: 5

 
Ja chciałbym w podróż poślubną zabrać swoją drugą połówkę właśnie w rejs. Ktoś może zna fajne oferty tego typu? Gdzie warto wypłynąć, żeby było najbardziej ustronnie, intymnie ale też romantycznie, z widoczkami itp.?

beata77

Posty: 12