Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Legendy Poznania, znacie coś ?

Legendy Poznania, znacie coś ?

Chciałabym zabrać dzieci do muzeum w poznaniu, jakie nie tak dawno dopiero powstało, chodzi mi o to z legendami. Jeśli ktoś tam był i może podzielić się wrażeniami, czekam i niezwykle dziękuję.

AliGGG

Posty: 9

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niezwykle dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco sięgnąć. To o dużo doskonalsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

bartek33

Posty: 12

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była bardzo dobra decyzja. Dzieci zachwycone, świetnie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Świetne przygotowanie.

labuh

Posty: 13

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

Black_Riot

Posty: 18

 
Do dzieła, bo jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

Wacław

Posty: 14

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

dobruś00

Posty: 20

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

tigra32

Posty: 13

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

codePerformance

Posty: 13

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, wyborny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

Różyczka

Posty: 6

 
Nie byle jaka okazja:) Mnie bardzo ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To niezwykłe miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

czesławek

Posty: 8