Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Biuro podroży

Biuro podroży

Witam! Bardzo dużo jest teraz biur podróży na rynku. Jakie wybrać, żeby później nie było problemów z hotelem, dojazdem i całą resztą?

cough76

Posty: 27

 
Hmmm...jeśli mógłbym wybrać wycieczkę w jakieś miejsce, to bym zarezerwował sobie wczasy gdzieś na Północy, w Szwecji, albo w Laponii. Taki klimat mi bardziej odpowiada niż gorący Egipt;-) Wiem, jestem dziwny:D

emkaer

Posty: 27

 
Moja firma będzie w tym roku organizować wczasy dla pracowników, ale jeszcze nie wiadomo z jakiego biura skorzystamy. Mamy już kilka typów, to znani w Polsce operatorzy, o uznanej marce.

rulsellarly

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o oferty dla większych grup, to ja bym radził się skontaktować z biurem www.planujemywakacje.pl. Mają bardzo ciekawe rozwiązania dla firm, kolonii, szkół i tak dalej. Wiem, bo załatwiałem u nich wyjazd dla mojego klubu piłkarskiego.

deamonix1

Posty: 19

 
Ja się zdecydowałem na ofertę domku do wynajęcia w Finlandii, którą znalazłem na stronie www.planujemywakacje.pl. Lubię takie zaciszne miejsca na końcu świata:) Cenowo wyszło bardzo korzystnie, dojazd musiałem sobie zorganizować na własną rękę.

darkness6

Posty: 26

 
Mnie żona namawia na wczasy na Cyprze. Chyba się zdecydujemy w tym roku. Też szukamy jakiegoś rzetelnego, uczciwego biura z tanimi last minute.

sonio

Posty: 17