Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

indywidualna organizacja pobytów w Druskiennikach

indywidualna organizacja pobytów w Druskiennikach

Cześć! Szukam ofert wyjazdowych dla firm! Chętnie zorganizujemy wyjazd naszych pracowników w ciekawe miejsce i potrzebne są nam ciekawe propozycje. Polecicie coś?

Sagerrak

Posty: 13

 
Teraz podróżowanie jest łatwe, dzięki tej Unii. Można sobie bez paszportu po większości Europy jeździć. Nie to co kiedyś...ja pamiętam stare czasy pozamykanych granic.

pzkpv

Posty: 26

 
Popytam w firmie, może ktoś coś będzie wiedział więcej. W sumie u nas to ja się nie załapałem w pracy na żaden wyjazd ani nic takiego, bo od niedawna dopiero tutaj robię. Nie wiem czy w ogóle coś takiego organizują...

lenox4

Posty: 36

 
Można fajne eventy firmowe teraz zorganizować. Hoteli jest od groma i one praktycznie zabijają się o klienta firmowego, bo to zawsze większy zarobek i dobra reklama.

Lalka

Posty: 21

 
Byłem jakiś czas temu na Litwie i jeśli chodzi o cel podróży to moim zdaniem jest to rewelacyjne miejsce. Oprócz Wilna jest tam sporo rzeczy do zobaczenia wbrew pozorom. W sumie coraz więcej biur organizuje tutaj wycieczki, także nie jest źle. Pozdr.

krzysztofh

Posty: 30

 
Na Litwę to bym sobie z chęcią pojechał. Nawet można trafić fajne oferty noclegowe w necie. Może się zorganizujemy z dziewczyną i pojedziemy w listopadzie, albo może na Nowy Rok...się pomyśli ;-)

ilor45

Posty: 19

 
No nie wiem gdzie by tu poszukać takich wyjazdów. Próbuj, sprawdzaj, ofert tak ogólnie to raczej nie brakuje. Biura podróży wręcz powstają w ekspresowym tempie ostatnio ;)

Wielki Duch

Posty: 33

 
Jeśli miałbym doradzać, to ja osobiście mam dobre doświadczenia z biurem ze strony www.event-tourist.pl. Byłem z nimi w tym roku w Druskiennikach na Litwie. Pierwszy raz w życiu byłem w tym regionie i polecam każdemu! Świetne krajobrazy nad Niemenem, bardzo smaczna regionalna kuchnia...a ceny jak to na Litwie – eleganckie ! ;D

xacax

Posty: 20

 
Oj wakacje się kończą, smutny czas ;( Ale fajne to były wakacje w moim wykonaniu ;) Byliśmy paczką znajomych na takim Euro Tripie, zwiedziliśmy 8 krajów Europy! Wszystko zorganizowane własnym sumptem, tak najlepiej!

Boss

Posty: 19