Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szafy przesuwne na wymiar Świętochłowice

Szafy przesuwne na wymiar Świętochłowice

Szukam firmy która wykona mi kuchnię na wymiar, jakieś propozycje, macie kogoś godnego zaufania i polecenia? Nie chciałbym przepłacić ale z drugiej strony żeby blaty były porzadne mocne odporne na ścieranie itp.

zenek744

Posty: 1

 
Moi rodzice mają bardzo fajnie zaaranżowaną kuchnię, wszystko w drewnie, klasyczny naturalny efekt trochę styl skandynawski a trochę takiej góralskiej gospody, mi się podoba

adamczykkk00

Posty: 8

 
Z takich mebli must have które by mi się na tę chwilę najbardziej przydały to na pewno duży rodzinny stół. O ile jesteśmy sami w domu to ten co mamy nam wystarcza ale jak są goście to się ciśniemy starsznie...

Rodon22

Posty: 23

 
Nasza kuchnia w domu jest zrobiona od początku do końca przez ludzi z Adolux ze Świętochłowic. Mają swoją stronę na http://adolux-meble.pl. Polecam firmę, kompleksowe podejście, miałam pełny wgląd w całą produkcję, dokładnie wiedziałam jakie blaty czy fronty będą użyte, jaki będzie odcień, zawiasy, uchwyty itp, nie było niespodzianek.

syrena88

Posty: 5

 
Mamy w planie wymianę sofy w salonie od paru miesięcy ale jakoś ciągle brakuje kasy....:) Można czasami coś tanio upolować w tych wielkich sieciach meblowych ale to trzeba mieć fart żeby trafić na fajne promo.

rz3zn!k

Posty: 18

 
Najważniejsze w meblach kuchennych to są jednak blaty, na to trzeba by zwrócić największą uwagę i najlepiej sobie taki blat sprawdzić na miejscu u wykonawcy, dotknąć, obejrzeć itp.

090913123

Posty: 14

 
Na pewno trzeba pilnować wykonawcę mebli i sprawdzać z jakich dokładnie materiałów składa szafki itp. Są porządne uczciwe firmy ale nie brakuje też naciągaczy którzy oszukują na jakości materiałów a kasują klienta jak za zboże.

Yuri20 

Posty: 2

 
Chciałabym mieć zrobioną na wymiar ale póki co wynajmuję mieszkanie więc nie za bardzo jest taka możliwość. Ale może za jakiś czas pójdę na swoje, muszę jeszcze tylko trochę zwiększyć dochód żeby mi kredyt dali....druga praca potrzebna na gwałt :))

Selig23

Posty: 23