Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kto w Rudzie Śląskiej robi pełne aranżacje recepcji? Chodzi o branżę medyczną (salon medycyny estetycznej). Na razie recepcja, jak będzie dobrze to jeszcze kilka rzeczy dojdzie. Proszę o kontakty.

pawel253 

Posty: 1

 
Zadbaj o dopasowanie nieco droższych łączników w meblach, bo zauważyłem, że mogą być z nimi lekkie problemy. Dobrze też, zęby ktoś niezależny sprawdził jakość montażu, jeżeli nie masz, aż takiej wiedzy technicznej.

pyskaty

Posty: 26

 
Fioletowa kuchnia, taka z mocno błyszczącymi blatami bardzo mi się podoba. Fajnie, jeżeli od razu producent zaproponuje sprzęt AGD. Często mają właśnie w niższych cenach.

Dziadek

Posty: 23

 
Najpierw umawiasz się na pomiary, a są zazwyczaj darmowe i w taki sposób porównujesz producentów. Warto sobie ten dzień, dwa poświęcić, bo meble zamówione posiadają jednak większą jakość od standardowych ze sklepów internetowych.

pl07

Posty: 26

 
Dobrze jest szafę przesuwną walnąć z lustrem, do tego w przedpokoju. Klasyka. Ogólnie opłaca się, zamówić u producenta, bo się nie cackasz z samodzielnym montażem na mniejszej przestrzeni. A to jest naprawdę solidny wysiłek.

Oct714

Posty: 7

 
Nawet możesz szafę otwartą sobie zamówić. Taką przypominającą regał. Trochę oszczędzisz, a jak masz nowoczesną aranżację wnętrza to czemu nie zaryzykować. Zawsze można później coś zmienić, drzwi podstawić.

Marioleczka

Posty: 4