Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

odzyskiwanie danych z dysków w tym miejscu, firma

odzyskiwanie danych z dysków w tym miejscu, firma

Cześć. Jaka firma jest w stanie zaoferować wycenę zwracania danych za darmo? Zależy mi na tym, aby poznać realny koszt, bowiem niekoniecznie będę korzystał z takiej usługi.

wieszdo87

Posty: 2

 
Raz miałem “nieprzyjemność” odzyskiwać dane z dysku po upadku. Udałem się do profesjonalnego serwisu. Cała operacja zakończyła się sukcesem w 100%, choć była kosztowna.

TomekK

Posty: 9

 
Znam jedną sprawdzoną firmę, która wykonuje odzyskiwanie danych z laptopa, a jednocześnie jest skłonna zaproponować korzystne ceny. Nie chcę zostać oskarżony o kryptoreklamę, a w związku z tym mogę podać adres jej strony firmowej w prywatnej wiadomości.

czesterus3

Posty: 12

 
Sprawdźcie renomę firmy, jakiej zamierzacie powierzyć odzyskiwanie danych z macierzy RAID. W przeciwnym przypadku możecie się niezwykle niemiło rozczarować.

edyta123

Posty: 3

 
Korzystałem z usługi zwracania danych z Raid, jaką wykonała dla mnie ta firma: odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Muszę przyznać, żę spisała się na medal, a w związku z tym postanowiłem ją Wam rekomendować na tym forum.

Pietiap

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że wycena odzyskiwania danych za darmo powinna być standardem, gdy klient przyjdzie do serwisu ze swoim urządzeniem, więc jego pracownik nie musi tracić czasu na dojazd. W innych sytuacjach - opłaty pozostają nieuniknione :)

bartek33

Posty: 8

 
Wychodzę z założenia, że w najlepszych serwisach wycena odzyskiwania danych za darmo to standard. Zdarzają się jednak miejsca, w których sama wycena stanowi ponadprzeciętnie wysoki wydatek, ale takie radzę omijać naprawdę szerokim łukiem.

handoras

Posty: 14

 
Istnieje co najmniej kilka firm, które są skłonne zaproponować odzyskiwanie z pendrive w Warszawie. Przekonałem się o tym, że ceny są bardzo zróżnicowane na własnym przykładzie.

warter88

Posty: 7