Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Hej! Gdzie w Warszawie naprawdę znają się na odzyskiwaniu danych? Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Zdzichu 

Posty: 2

 
Nigdy jakiejś szczególnej smykałki do informatyki nie miałem, już bardziej mój brat się do tego garnął, choć wcale jeśli chodzi o zawód to nie poszedł w tę mańkę. W każdym razie teraz dopiero się uczę co i jak, bo w dzisiejszych czasach bez choćby podstawowej wiedzy w temacie to ciężko jest funkcjonować.

@_yyy111

Posty: 2

 
U nas o IT dba firma Omega ze strony http://www.itomega.pl. Nie narzekam, bardzo dobry błyskawiczny kontakt. Zajmują się w zasadzie wszystkim, od awarii sprzętowych, po problemy z oprogramowaniem, ochroną danych, antywirusem...jest tych kwestii o które w dzisiejszych czasach trzeba zadbać w temacie it bardzo dużo.

wrrraak22

Posty: 8

 
Najważniejsze żeby firma realizująca całą tę obsługę teleinformatyczną była dyspozycyjna z szybkim i fachowym kontaktem. Ten kontakt zdalny jest mega istotny, żeby dużo spraw można było załatwić online czy przez telefon.

Acclaim

Posty: 6

 
Jest teraz duże zapotrzebowanie na pomoc ze strony informatyków w związku z rodo i zabezpieczeniem danych osobowych. Wiem że sporo firm jeszcze tego sobie nie ogarnęło...

Rico

Posty: 13

 
Akurat nas jakoś wszelkie poważne awarie sprzętu komputerowego omijają od jakiegoś czasu szerokim łukiem. Choć dużo słyszę od znajomych którzy działają w różnych sektorach że te usterki to im się zdarzają często.

Marioleczka

Posty: 10

 
Ja to najbardziej się boję tych ataków hakerów. Przecież ci ludzie to stają się coraz bardziej przebiegli, już potrafią nie takie zabezpieczenia sforsować jak mają prywatne firmy a nawet dostają się do serwisów zabezpieczanych rządowo.

deksta84

Posty: 9

 
Ponoć w roku 2000 miała być jakaś duża awaria systemów informatycznych na całym świecie, ale nic się takiego nie wydarzyło. Zawsze to ludzie najpierw straszą, a potem się okazuje że to tylko takie gadanie.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Na bezpieczeństwie w sieci nie warto oszczędzać, ja to nie ukrywam że wydaję sporo miesięcznie na ochronę informatyczną i nie zamierzam tego zmieniać. Spokojniej śpię.

renia00

Posty: 9

 
Bezpieczeństwo w sieci to wiadomo że jest trochę na wyrost, ale jednak jak się dba, korzysta z głową, ma sensowne zabezpieczenia to można ryzyko zminimalizować a to zawsze lepsze niż nic.

andrew66

Posty: 6