Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Rozliczenie podatku Self-employed

Rozliczenie podatku Self-employed

Moi mili, jak rozliczyć podatek w UK dla samozatrudnionej osoby? Widzę że po internecie hula cała masa stron które oferują takie rozliczenie podatku Self – Employed, jak to zrobić żeby nie żałować? Jak to wyglądało u Was?

Zdzichu 

Posty: 1

 
Z tego co ja się orientuję to takie rozliczenie można załatwić bardzo szybko, to jest kwestia dnia czy dwóch jeśli korzysta się z pomocy biura księgowego, także nie jest to wcale proces czasochłonny itp.

inhuman

Posty: 29

 
Nawet nie wiem w jaki sposób rozliczenia z podatku wyglądają w UK. W Polsce to teraz można wszystko załatwić internetowo jeśli chodzi o pity, podejrzewam że w Anglii ten system działa jeszcze lepiej i sprawniej.

duszter

Posty: 12

 
Podpowiem serwis http://rozliczenia-online.com to jest w ogóle portal biura księgowego w Londynie (Farrow&Farrow). Ładnie mają tutaj objaśnione jak takie rozliczenie self employed zrobić żeby wszystko było okej. W moim przypadku przygotowanie formularza zajęło kilkanaście minut nie była to jakaś specjalna filozofia. Fakt, że akurat mam wszystkie rachunki i wyciągi bankowe dobrze prowadzone, pod ręką, także to na pewno uprościło sprawę.

TomekK

Posty: 4

 
To jest właśnie najgorsza strona samozatrudnienia, że trzeba samemu załatwiać też sprawy podatkowe. Jaki świat byłby piękny gdyby nie fiskus i rozliczenia dochodów...

renia00

Posty: 11

 
Nie wiem jak to wygląda w UK ale u mnie w NL to można nawet szybko się rozliczyć z dochodów jeśli ma się swój biznes, ja w każdym razie na holenderski system nie narzekam.

Lupusx

Posty: 4

 
Jak się zna angielski komunikatywnie to sporo rzeczy a w zasadzie wszystko można załatwić samemu. Choć wiadomo że w przypadku rozliczeń to lepiej mieć sto procent pewności że wszystko jest w porządku. Też to potrafię zrozumieć.

untelekt

Posty: 23

 
System w UK ponoć jest uproszczony pod względem firm i przedsiębiorców więc podejrzewam że też rozliczenia można szybko i bezproblemowo robić. Ale konkretów nie znam, także nie pomogę niestety.

MaszWielkosc

Posty: 3