Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tworzenie stron

Tworzenie stron

Witajcie ;-) Kojarzycie dobre firmy w Warszawie zajmujące się tworzeniem nieszablonowych stron www z dodatkowym doświadczeniem w tworzeniuaplikacji webowych? Z góry dzięki za każde info. Pozdr!

Posty: 2

 
Na pewno jeśli chodzi o reklamę online to trzeba działać wielotorowo. Sama strona to za mało. Bez aktywnej obecności w SM za wiele się nie ugra. No i druga sprawa to identyfikacja wizualna – mega istotna sprawa na którą sporo właścicieli firm wciąż zwraca małą uwagę. A przecież żyjemy w erze obrazkowej, więc trzeba mieć też swój logotyp który będzie się kojarzył z naszą branżą, profesojnalizmem itd.

Gosienka54

Posty: 19

 
No tak, niektórzy przykładają większą uwagę do grafiki i projektu strony firmowej niż do jej samego działania, serwera, niezawodności. Dobrze jest patrzeć na jedno i drugie.

johncena67

Posty: 13

 
Estetyka strony jest bardzo istotna, wiadomo. Ale dla mnie jeszcze ważniejszy jest sam układ i czytelny rozkład szczegółowych informacji. Najgorsze są strony które mają dużo bajerów a żeby znaleźć zakładkę – kontakt, czy oferta...to można pół dnia szukać.

Lupusx

Posty: 3

 
Ostatnio miałem kontakt z agencją STTP przy okazji opracowywania nowej aplikacji webowej i współpracę z nimi oceniam bardzo dobrze. Dotrzymują terminów, nie było problemu z kontaktem, można było o wszystko dopytać nawet po parę razy. Więcej o zakresie usług można przeczytać na ich stronie -sttp.pl.

TomekK

Posty: 14

 
Jest sporo dobrych projektantów stron na rynku, ale też nie brakuje ludzi pracujących gdzieś po domach online na umowach o dzieło czy w ogóle bez umów którzy tworzą jakieś proste strony a kasują za nie jak za złoto.

Yuri20

Posty: 7

 
Współcześni graficy to jednak w dużej części tacy nowocześni artyści. A w każdym razie takich ludzi warto szukac, z inicjatywą, pomysłem, kreatywnością. Wtedy jest szansa uzyskać fajny atrakcyjny projekt.

Dziadek

Posty: 24

 
Ciężka sprawa z tymi stronami. Teraz są ich w necie biliony i żeby się jakoś przebić wybić i wyróżnić to naprawdę trzeba się nakombinować.

Adi666

Posty: 9

 
Najlepiej podpytać swoich znajomych, choćby na fb można wrzucić posta z pytaniem o dobrego speca od stron www, może akurat ktoś kogoś poleci. Zawsze poczta pantoflowa będzie najlepsza najpewniejsza;>

andrew66

Posty: 15

 
Teraz są specjalne aplikacje do samodzielnego tworzenia stron, ale raczej bym takie wynalazki odradzał. Na pewno nie dostanie się spersonalizowanego projektu a raczej będzie to bazowało na szablonach.

TomekK

Posty: 2