Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Indyjski masaż głowy i okładem borowinowym

Indyjski masaż głowy i okładem borowinowym

Kobietki, gdzie polecacie wybrać się na lifting? Przyznam, że salon do którego aktualnie chodzę, akurat liftingu nie wykonuje zbyt dobrze..

Ichigo

Posty: 29

 
No, dobry lifting to by mi się przydał, nie powiem, że nie. Jedna moja znajoma mnie namawia od pewnego czasu, ale jakoś ciągle mam jakieś wymówki:P Trochę mi kasy szkoda mimo wszystko...

Alaneq

Posty: 15

 
Ostatnio miałam robiony lifting za pomocą takiego wynalazku jak Lipo Max V8 plus w Gabinecie Magic Look na Natolinie– ich strona www.gabinet-magic-look.pl i szczerze polecam. Super obsługa, przystępne ceny, a do tego fajny, przyjazny klimat na miejscu.

clhseba

Posty: 30

 
Jeśli chodzi o kwas hialuronowy i wypełnianie bruzd nosowych, to ja wykonałam sobie taki zabieg u pani Małgosi w Gabinecie Magic Look na Belgradzkiej. Zabieg był prawie bezbolesny a rezultat od razu widoczny . Polecam, Katarzyna.

Czajkow34

Posty: 25

 
Pełną paletę zabiegów upiększających, zarówno tych bardziej inwazyjnych jak też bezinwazyjnych oferuje choćby Gabinet Magic Look na Belgradzkiej. Powiem szczerze, że jak na Warszawę to ceny są znośne. Poza tym, jest program lojalnościowy dla stałych klientek, także można zdobyć zabiegi gratis. Mnie się udało kilka takich prezentów niespodzianek już dostać. ;-)

CzeX

Posty: 20

 
Nie tak dawno miałam przeprowadzaną wolumetrie policzków w salonie Magic Look. Tutaj panuje bardzo przyjemna atmosfera, a pani doktor, która wykonywala zabieg to profesjonalistka.Jeśli miałabym polecić jakiś gabinet na Ursynowie to zdecydowanie ich!

darkness6

Posty: 26

 
Hm, ja to napiszę, że bardzo lubię wszelkiego typu masaże, nie tylko pleców, ale także twarzy. Nic mnie tak nie uspokaja i odpręża jak właśnie godzinka w salonie urody na różnorakich zabiegach.

DobreSlowo

Posty: 27

 
Temat trądziku to połowa mojego życia;/ Dopiero ostatnio udało się coś zaradzić. Pomógł mi bardzo gabinet Magic Look na Belgradzkiej. Wykonano mi tutaj pełen pakiet peelingu medycznego i efekty są i to naprawdę duże! Powiem tak – sam zabieg trochę jest niekomfortowy, ale można przeżyć, zwłaszcza jak się widzi przed oczami cel, czyli nową piękną skórę, bez krostek.

dyduch34

Posty: 21

 
Ile może kosztować lifting na uda? Ktoś może wie? Ja widziałam ofertę za 600 złotych, to dużo, czy można znaleźć coś tańszego?

deksta84

Posty: 28