Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie - manicure wrocław

Gdzie - manicure wrocław

Cześć. Polećcie mi jakieś fajne salony kosmetyczne we Wrocławiu. Szukam miejsca, gdzie mogłabym zrobić profesjonalny manicure i pedicure. Doradzicie coś?

audi80

Posty: 7

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

wiking789

Posty: 9

 
Bardzo fajną ofertę proponuje nowy salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . Można tutaj zrobić klasyczny manicure i pedicure (także z malowaniem paznokci), manicure hybrydowy lub zdecydować się na naniesienie na paznokcie dowolnej grafiki (gabinet posiada specjalną drukarkę, która pozwala niemal błyskawicznie przenieść wybraną grafikę na paznokcie).

Kwatuszek

Posty: 24

 
Niedawno pierwszy raz skusiłam się na manicure japoński i jestem bardzo zadowolona z efektu, paznokcie są pięknie wypiłowane, płytka gładka, doskonale się prezentuje.

namok

Posty: 8

 
Zawsze wybieram manicure i pedicure klasyczny. Jakoś nie mam zaufania do nowości. Wolę, żeby paznokcie wyglądały estetycznie i dyskretnie.

090913123

Posty: 16

 
Zwykle korzystam z oferty jednego gabinetu kosmetycznego, w którym robię manicure hybrydowy (czasami także klasyczny). Niestety nie jestem z Wrocławia, dlatego nie za bardzo mogę Ci pomóc.

Acclaim

Posty: 10