Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Makijaż permanentny w Katowicach, szukam !!

Makijaż permanentny w Katowicach, szukam !!

Od niedawna mieszkam tu w mieście. Poszukuję dobrego fryzjera w Cieszynie, do którego mogłabym od czasu do czasu zabrać też męża :) Jak jesteście zadowoleni z usług, to piszcie, pomóżcie. Dziękuję.

jarcio00

Posty: 3

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu dobrej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

uluszka

Posty: 15

 
Dokładnie tak jest. Albowiem dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu porządnych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze pożądane byłoby.

drogerka

Posty: 13

 
Salon salonowi nierówny. Zatem najlepiej samemu odnaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na swojej skórze ;)

Jasio234

Posty: 14

 
http://www.stepienkosmetyka.pl tu uczęszczam regularnie :) To dobry fryzjer w Cieszynie, który potrafi zrozumieć swoich klientów. Od zawsze na rynku, jak pamiętam :) Mają ogromne doświadczenie.

StaryChemik

Posty: 4

 
Znalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Wcześniej zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć poprzez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest faktycznie niezbędny.

waleria

Posty: 9

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję naprawdę porządnych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

Oct714

Posty: 25

 
Też odnalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać poprzez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Yuri20

Posty: 11

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

frotka90

Posty: 10