Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

poradniki o technologii, znacie ?

poradniki o technologii, znacie ?

Mam pytanie o artykuły o zdrowiu. Wiem, iż jest tego w Internecie cała masa, lecz chodzi mi o jakąś naprawdę rzetelną stronę z dużą ilością porad. Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie wątkiem. Pozdrawiam.

daron64

Posty: 2

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 8

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

TomekK

Posty: 11

 
Dobry portal lifestylowy ma to do siebie, że znajdziesz na stronie mnóstwo ciekawych wpisów. To naprawdę sprawdzona pomoc w domu, przy dzieciach, ale też, żeby wybrać na przykład dobrej klasy telewizor czy meble do salonu. Poradniki są najbardziej okej i za to właśnie cenię Internet. Nie muszę kupować gazet ;)

Jacuś

Posty: 4

 
Świetne poradniki o technologii http://citymag.pl/czy-warto-kupic-reczny-mlynek-do-kawy/. Rzetelne wpisy. Zawsze można coś ciekawego znaleźć. Podoba mi się, że piszą o wielu dziedzinach. Szczerze polecam.

missioo

Posty: 14

 
Na nieszczęście nie miałem przyjemności odnalezienia bloga, który przykułby moją uwagę. Nawet jeśli chodzi o dziedzinę, którą się interesuję, czyli artykułami o technologii. Może komuś to się jednakże udało?

beata77

Posty: 6

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego troszkę, wobec tego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam sporo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

namok

Posty: 11