Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

poradniki o technologii, który portal ?

poradniki o technologii, który portal ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu rzetelnego portalu z artykułami o zdrowiu. Mam nadzieję, iż macie swoje ulubione serwisy w tej dziedzinie i będziecie chcieli podzielić się ze mną swoimi perełkami :)

DiD3K

Posty: 1

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do działania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

labuh

Posty: 7

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

xacax

Posty: 11

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/porady-fundusze/. Znajdziesz tam też mnóstwo fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

Posty: 5

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, ale wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Niestety to branża, która wymaga dość dużego wkładu, co oczywiście od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

21gregorek

Posty: 16

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Normalnie, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najniezwyklej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na dużo z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

andrew66

Posty: 11