Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

poradniki o technologii, portal lifestylowy

poradniki o technologii, portal lifestylowy

A może tutaj ktoś zna fajne artykuły o marketingu. Przejrzałem już sporo stron w tym temacie i jestem o dużo bardziej obeznany, jak wypromować sklep internetowy. Chciałbym jeszcze wiecej. Pomożecie? Z góry duże dzięki.

Bierny67

Posty: 1

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niezwykle ostrożnie do takiej tematyki, głównie jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś znaczącą decyzję, radze się eksperta. Lecz na pewno tak, jest sporo ciekawych i wiarygodnych artykułów na porządnych stronach, z jakich można sięgnąć.

labuh

Posty: 2

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

Klarka45

Posty: 17

 
Zależy kto, co lubi. Ja chętnie czytam o modzie, lecz na portalach lifestyle dość w wielu przypadkach wynajduję też niezmiernie ciekawe poradniki o marketingu, a to moja branża, więc wiem, co piszę :)

pawel253

Posty: 8

 
Ktoś tu pisał, iż my faceci nie odszukamy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem niezwykle wiele ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o dużo bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

wisła1905

Posty: 9

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Rzeczywiście weselę się, iż nie muszę kupować już gazet, bowiem na wyciągnięcie ręki mam dostęp do znakomitych artykułów o zdrowiu.

labuh

Posty: 10

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/sprawdzonych-sposobow-dobry-sen/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą liczba koniecznych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

TomekK

Posty: 3

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, dlatego fajnie, że poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, że artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, ale bardzo mało. A ja szukam czegoś naprawdę profesjonalnego. Interesują mnie tylko duże poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

wirwik

Posty: 10

 
Owszem panie lubią tego rodzaju poradniki dla domu, ale my też coś zawsze możemy przeczytać. Ostatnio zatopiłem się w super lekturze. Dowiedziałem się o pielęgnacji tapicerki w aucie i chwalę sobie tego typu porady.

bodzik155

Posty: 3

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, lecz dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie różne zdanie na ten temat.

edyta123

Posty: 4