Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

doradztwo w doborze energii elektrycznej

doradztwo w doborze energii elektrycznej

Szanowni, potrzebuję skonsultować się z kimś odnoście taryfy na energię elektryczną dla mojej firmy. Chcę wybrać naprawdę dobrą ofertę na lata z gwarancją że stawki nie będą szły w górę po kilku miesiącach czy roku. U kogo warto się tutaj doradzić, od kogo zamówić prąd? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

EQP

Posty: 1

 
Ofert energii elektrycznej jest coraz więcej, to już nie te czasy że człowiek czy firma były skazani tylko na jedną ofertę i koniec. Można wybierać, można sobie przebierać w pakietach, taryfach i tak dalej.

tomeix

Posty: 4

 
Trochę ostatnio sprawdzam rynek, porównuję sobie różne taryfy i prawdopodobnie od przyszłego roku będę chciał zmienić dostawcę prądu. Poza niższą cenę też by mi zależało na lepszej wygodniejszej płatności, bo teraz to ja się rozliczam jak w średniowieczu...

Rafałek34

Posty: 8

 
Ja dużo zacząłem oszczędzać w skali miesiącu po zmienia operatora, szczerze powiem że nie nastawiałem się że aż tak korzystnie to wyjdzie. W sumie bardziej żona mnie namówiła na nową umowę.

lenox4

Posty: 35

 
Zdecydowałem się w zeszłym roku na współpracę z biurem CSA w temacie energii elektrycznej i to była dobra decyzja. Mamy rzeczywiście dopasowaną taryfę, płacę za ten prąd który de facto zużywam. U nich podoba mi się, że wszystko zaczyna się od audytu, robią analizę aktualnych kosztów i zużycia na tej podstawie proponują coś korzystniejszego. Na stronie csaipartnerzy.pl masz do nich kontakt, ogólnie współpracują z większymi i mniejszymi podmiotami, między innymi ze szpitalem w Rzeszowie.

cr7

Posty: 11

 
Nie mam nawet za bardzo pojęcia ile ja płacę za jednostkę prądu aktualnie, to się chyba dla gospodarstwa domowego wylicza w kilowatogodzinach, co nie? Coś takiego jeszcze z lekcji fizyki ze szkoły zapamiętałem ;)

warter88

Posty: 2

 
Trudno mi tutaj coś podpowiedzieć, sam raczej na nasze opłaty nie narzekam, dobrą taryfę udało się nam znaleźć włąśnie dedykowaną takim średnim przedsiębiorstwom, które główną działalność prowadzą między 8 a 16 godzin

bezi2

Posty: 5