Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

licencjonowane biuro podatkowe Piła

licencjonowane biuro podatkowe Piła

Polećcie mi jakieś rzetelne biuro podatkowe z Piły. Zależy mi, żeby było dość elastyczne, jeśli chodzi o dostarczanie dokumentów, bo niestety nie zawsze mogę jeździć do księgowej w godz. 8-16.

byku65

Posty: 9

 
Kompleksowe usługi znajdziesz w biurze Tax Consulting z Piły . Moim zdaniem dużym plusem jest nie tylko to, że firma proponuje obsługę księgową, kadrowo-płacową i BHP w jednym miejscu, ale i to, że niemal każdą sprawę można załatwić mailowo bez konieczności straty czasu na dojazdy do biura.

Strzała

Posty: 15

 
Najlepiej, żeby biuro rachunkowe prowadziło księgowość firm z naszej branży. Moim zdaniem oferty warto sprawdzać też pod tym kątem. Zwykle firmy na stronach przedstawiają swoich klientów, więc nie ma problemu ze znalezieniem tego typu informacji.

Andzia

Posty: 27

 
Niestety nie polecę Ci żadnego biura podatkowego z Piły, bo nie korzystam z usług firm z tego regionu. A nie zastanawiałeś/łaś się nad usługami księgowymi spoza Piły? Teraz coraz więcej biur rachunkowych proponuje możliwość obsługi przez telefon i Internet.

inhuman

Posty: 30

 
Ważne jest, żeby biuro rachunkowe zapewniało nie tylko prowadzenie ksiąg podatkowych czy rozliczenia wynagrodzeń, ale i doradztwo z zakresu podatków, wykonywanie symulacji. W ten sposób będziemy mogli zmniejszyć koszty i dostarczyć np. dodatkowe faktury.

Klarka34

Posty: 20

 
Ja Ci mogę polecić biuro Tax Consulting z Piły. Plusem jest kompleksowa obsługa – nie tylko księgowość, kadry i płace, ale i szkolenia BHP czy płacenie podatków za klienta. Zawsze można liczyć na darmową poradę podatkową czy umówienie się w dogodnym dla nas terminie (poza standardowymi godzinami pracy biura).

Klarka34

Posty: 17

 
W Pile z powodzeniem można znaleźć oferty biur zajmujących się pełną obsługą księgową, prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, doradztwem podatkowym. Jeśli chodzi Ci o tradycyjną książkę przychodów i rozchodów czy ryczałt, to każde biuro księgowe może je poprowadzić. Obsługę spółek czy fundacji już mniej firm proponuje niestety.

Nowa

Posty: 13

 
Ważne jest doświadczenie biura rachunkowego, znaczenie ma też wielkość, bo mniejsze niestety mogą czasami nie wyrabiać się z terminami i na przykład nie odbierać dokumentów bezpośrednio od klienta.

wom_ww

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że biura podatkowe warto sprawdzać pod kątem doświadczenia na rynku, cen usług, zakresu oferty, sposobu dostarczania dokumentów (żeby był dla nas najwygodniejszy), dodatkowych porad podatkowych (np. w cenie prowadzenia książki przychodów i rozchodów).

piehoot

Posty: 20

 
Pełen zakres usług księgowych znajdziesz w ofercie biura TAX CONSULTING. Firma zajmuje się obsługą księgową, płacową, kadrową, BHP, płaci podatki za klientów, zapewnia doradztwo, symulacje podatkowe itp. Pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach.

Miluśkooo2

Posty: 11