Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program księgowy, znacie ?

Program księgowy, znacie ?

Hej. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi godny polecenia program księgowy. Korzystacie z takiego? Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym zakresie. Dzięki.

Hello98

Posty: 5

 
Cenię sobie mobilność, a w związku z tym postanowiłem wykupić licencję na program księgowy online. Wydaje mi się, że taka decyzja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, choć nie chcę się za mocno przechwalać.

ZERO-00

Posty: 15

 
Używam tego programu do faktur: https://www.fakturyplus.pl. To moim zdaniem bardzo rozsądna propozycja, która łączy w sobie wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Wydaje mi się, że ma on szansę przypaść do gustu również Państwu. Z resztą sprawdźcie sami! :)

dmanuss

Posty: 9

 
Codziennie wystawiam dziesiątki faktur VAT w mojej firmie. Z tego powodu zależało mi na odszukaniu sprawdzonego oprogramowania do księgowości. I udało się.

Misieczek

Posty: 7

 
Kilka tygodni decydowałem o tym, który program księgowy będzie najlepszy. Czułem, że to odpowiedzialny wybór, którego konsekwencje mogę odczuwać przez lata.

Babeczka

Posty: 10

 
Postanowiłem rozpocząć wystawianie faktur VAT, a w związku z tym kupiłem właściwy program, który udało mi się wyłonić dzięki poradom z tego forum dyskusyjnego. Nie zaglądając tutaj nie miałbym zielonego pojęcia, jak rozpocząć własne poszukiwania.

mikuś33

Posty: 14